Як користуватися Zoom?

Як користуватися Zoom?

Як користуватися Zoom?

Віддалена робота та онлайн-конференції вже стали звичними для нас явищами. І сьогодні для спілкування онлайн існує безліч додатків та платформ. Серед найпопулярніших з них виділомо Zoom.

Zoom володіє усіма функціями класичних платформ для онлайн-зустрічей і працює, використовуючи інструмент взаємодії з відео.

Можливості Zoom

Залучення користувачів

Zoom дозволяє користувачам відчувати себе присутніми в справжньому конференц-залі, при цьому фізично знаходячись у себе вдома чи в будь-якому іншому місці. Усе це стає можливим з допомогою відтворення зображення у форматі Full HD та якісній передачі звуку.

Відсутність затримок у відтворенні

Використовуючи Zoom, у користувача не виникає відчуття “розмови з комп’ютером чи телефоном”, а навпаки – з реальною аудиторією. Усі слухачі можуть ставити питання в режимі онлайн та дискутувати на певну тему. 

Доступність та безкоштовність

Для зустрічей тривалістю менше 40 хвилин відеоконференцзв’язок Zoom надається безкоштовно. У безкоштовній версії взяти участь у конференції можуть до 50 учасників, а в платних є можливість трансляції на більш широку аудиторію.

Запис відео

Zoom також записує відео. Це дозволяє зафіксувати усю трансляцію, в тому числі й питання, які задають учасники в чаті. Це чудова нагода поділитися матеріалами з людьми, що не мали можливості приєднатися до спілкування.

Як користуватися Zoom

Крок 1. Перейдіть на сторінку реєстрації Zoom або відкрийте щойно встановлений додаток на смартфоні. Спочатку система попросить ввести дату народження. Адже особи до 16 років не зможуть створити обліковий запис, хіба що в рамках шкільної дистанційної освіти. 

Крок 2. Вам запропонують кілька варіантів створення облікового запису. Для реєстрації можна просто ввести адресу електронної пошти в полі “Ваша робоча адреса електронної пошти”. Або можна скористатися авторизацією через акаунти в соціальних мережах, наприклад, “Увійти через Google” або “Увійти через Facebook”.

Крок 3. Далі Zoom відправить лист активації на вказану електронну адресу. Щоб активувати обліковий запис потрібно натиснути на “Активувати обліковий запис” в листі або скопіювати і вставити URL-адресу активації в свій браузер.

Крок 4. На сторінці, яка відкриється в браузері, система запитає чи здійснюється реєстрація від імені навчального закладу. Якщо це не так, натисніть кнопку “Ні”, а потім “Продовжити”.

Крок 5. На наступній сторінці вам потрібно буде ввести свої ім’я, прізвище і пароль.

Крок 6. Далі вам запропонують запросити інших людей створити безкоштовний обліковий запис Zoom з допомогою електронної пошти. Цей крок можна пропустити.

Крок 7. Потім ви отримаєте посилання на URL-адресу особистої конференції і можливість випробувати тестову версію зв’язку і попрактикуватися. Для цього потрібно натиснути помаранчеву кнопку “Почати зустріч зараз”.

Крок 8. В додатку також можна побачити кнопки “Приєднатися до зустрічі” або “Увійти”. Щоб почати тестову зустріч, натисніть “Увійти”.

Крок 9. Після тесту, переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці “Головна”, а потім натисніть помаранчеву кнопку “Нова зустріч” в додатку Zoom. Ваша конференція розпочнеться і щоб запросити інших учасників взяти у ній участь – потрібно лише надіслати їм посилання із запрошенням.

Отже, Zoom є справді зручною платформою для онлайн-спілкування. Всього кілька простих кроків і ви можете влаштовувати онлайн-зустрічі (робочі чи, щоб просто потеревенити з друзями), що є вкрай важливим в сучасних умовах. Адже 2020 рік щодня переконує нас, наскільки важливо піклуватися про власне здоров’я та зберігати соціальну дистанцію.

Більше
новин

aside_news
image preview_sm

Рейтинг смарт-годинників: 15 найкращих моделей

Ми відшукали для вас найкращі смарт-годинники 2022 року. Всі такі різні… Але кожен привабливий по-своєму Це не класичний топ або рейтинг, а, швидше, підбірка-рекомендація. Сьогодні розповідаємо про розумні годинники від відомих брендів, з широким набором функцій, різного дизайну та вартості. Який смарт-годинник вибрати? У фокус рекомендації експертів МТА потрапили смарт-годинники, які, залежно від ситуації, виконують […]

image preview_sm

Чи можна залишати телефон на зарядці на ніч

Багато людей мають звичку залишати телефон на зарядці всю ніч. Це зручно. Та існують моменти, коли таким чином можна зашкодити батареї Одразу заспокоїмо тих, хто захвилювався) Наші смартфони не можуть зарядитися чи розрядитися “занадто”. Для цього працює спеціальний контролер. Він зупиняє подачу електрики, коли батарея досягає оптимального заряду. І він же автоматично вимикає смартфон, поки […]

image preview_sm

День захисту дітей: які подарунки потішать вашу малечу?

1 червня багато країн відзначають Міжнародний день захисту дітей! Але саме в Україні, у 2022 році, свято набуває особливого звучання  Дуже хочеться зробити цей день яскравим для дітей, захистити їх по-справжньому.  Гадаємо, що позитивні моменти, класні подарунки, увага, нові враження здатні відволікти від реальності. Подаруйте своїй дитині те, про що вона мріє. Як мінімум, малюк […]

image preview_sm

ТОП-5 роутерів 2022 року для стабільного та швидкого інтернету вдома

Сучасний інтернет має бути швидким і бездротовим. Без хорошого Wi-Fi-роутера просто не обійтися І лише на перший погляд, здається, що купити маршрутизатор дуже просто, бо є з чого вибирати. Якщо хочете дійсно отримати вдома інтернет, який “літає” – прочитайте наші поради. Розповідаємо із власного досвіду) Як зрозуміти, що пора купити новий роутер  Одного разу підключивши […]

image preview_sm

Корисні сервіси, які у 2022 стали безкоштовними для українців

Різні застосунки та відомі освітні платформи пропонують безкоштовні доступи до свого функціоналу, аби ми мали можливість вивчати іноземні мови, спілкуватися по відеозв’язку, читати книги, здобувати нові професії, шукати роботу тощо Багато світових та українських компаній підтримують сьогодні українців у такий спосіб. Бо кожен прагне внести свій вклад у перемогу та зробити все, що від нього […]

image preview_sm

Обмін техніки в МТА

Популярна програма обміну в магазинах МТA – можливість оновити свій: смартфон (пріоритетно – Apple, але приймаємо й гаджети інших брендів у гарному стані)  планшет ноутбук ігрову приставку Взамін – обирайте новий гаджет будь-якого бренду, а ми дамо оцінку старого лише за 5 хвилин. Різницю в ціні оплачуйте готівкою чи банківською карткою.  30лайків Було цікаво?

image preview_sm

Безпека даних: для чого потрібна двоетапна перевірка

Вкрасти ваш пароль легше, ніж ви думаєте… А крадіжки даних в інтернеті часто мають неприємні наслідки. Попри це, вони досі відбуваються дуже часто. Все через те, що ми занадто покладаємось на свої паролі Сьогодні поговоримо про більш надійний спосіб захистити себе в мережі. Порада від Google – налаштувати для свого облікового запису систему двофакторної автентифікації. […]

image preview_sm

Як правильно заряджати свій iPhone: перевірені поради і лайфхаки

Про зарядку iPhone написано безліч статей та інструкцій. Але іноді виникають суперечки: хтось переконує, що варто назавжди забути про швидку зарядку, аби запобігти зношуванню акумулятора;  інші виступають проти бездротової технології;  а треті вважають, що й використання павербанків не надто добре впливає на батарею.  Спойлер у тому, що все перелічене – міфи. Сьогодні спростуємо їх та […]

відгуки

avatar
author

Лерц

2020-11-17 15:22:38

Ну статья топчик, ничего не скажешь

0
0
author

Денис

Лерц

2020-11-17 15:23:17

Да, согласен не мог разобраться, а тут помогли

0
0