Як ефективно використовувати пам’ять iPhone та iCloud

Як ефективно використовувати пам’ять iPhone та iCloud

Як ефективно використовувати пам'ять iPhone та iCloud

Як ефективно використовувати пам’ять iPhone та iCloud

Нестача пам’яті iPhone спричиняє незручності у використанні камери, «висить» операційка, гальмують ресурсомісткі програми, складно завантажити нові додатки

Що з цим вдіяти? Виявляється, сховище  iPhone можна оптимізувати, не видаляючи важливу інформацію. Для цього знадобиться знання кількох лайфхаків.

Перевірте сховище

Для початку, варто дізнатися, які файли займають найбільше місця на вашому пристрої. 

Відкрийте «Параметри» → «Основні» → «Сховище iPhone»

Як ефективно використовувати пам'ять iPhone та iCloud

Телефон розрахує як розподілене ваше сховище, а на екрані з’являться корисні рекомендації для вивільнення місця. Apple порадить і придбати додатковий обсяг пам’яті iCloud за щомісячну плату.

Видаліть «хитрі» програми

Перш, ніж купувати додаткове сховище, перегляньте, який обсяг пам’яті використовує кожен із ваших додатків. Якщо помітили програми, якими не користуєтеся або могли б просто обійтися без них – видаліть їх.

Як ефективно використовувати пам'ять iPhone та iCloud

Перевірте iCloud

Ви, ймовірно, буде здивовані. Деякі програми хитрі та займають більше місця, ніж ви очікували. Якщо місця для зберігання в iCloud небагато, вимкніть або видаліть ці програми.

Щоб переглянути програми, які найбільше використовують  простір iCloud, перейдіть до «Установки» → [Ваше ім’я] → iCloud → Керування сховищем

Видаліть зайві повідомлення

Величезний обсяг сховища, зазвичай, займають повідомлення. Особливо, якщо дозволяти їм накопичуватися з часом. Активне відправлення фотографій і відео через iMessage швидко скорочує доступний простір на iPhone і iPad. Старі або непотрібні листування можна видалити вручну, а потім налаштувати видалення повідомлень через 30 днів або через рік зберігання на смартфоні. 

Для цього зайдіть у «Налаштування» – «Повідомлення» – «Історія повідомлень» – «Залишити повідомлення» і встановіть потрібний період

Очистіть кеш та історію Safari

У кеш-пам’яті зберігається велика кількість контенту, вже завантаженого через браузер. Це підвищує швидкість завантаження сторінки, однак цієї інформації може зібратися занадто багато. Очистити історію відвідувань і файли cookie у Safari можна, вибравши «Налаштування», далі – Safari і після цього – «Очистити історію і дані сайтів». 

Щоб видалити всю збережену інформацію з браузера, виберіть «Налаштування» – Safari – «Додатки» – «Дані сайтів» – «Видалити всі дані»

Перевстановіть додатки

Самі по собі додатки можуть займати мало місця, але поступово накопичують тимчасові дані. 

Подивитися дійсний розмір гри або програми можна в «Налаштуваннях» – «Основні» – «Сховище і iCloud» – «Сховище» – «Управляти»

Слухайте музику в потоковому режимі

Apple дозволяє транслювати завантажену з iTunes музику через iCloud. Завантажувати її та зберігати на пристрої не обов’язково. Видаліть непотрібні треки з iPhone і слухайте їх онлайн.

Відключіть дублювання фото

iPhone пропонує зберігати оригінал фото та кадр у HDR. Таке дублювання можна відключати, оскільки оригінали, зазвичай, не потрібні. 

Зайдіть у «Налаштування» – «Фото і Камера» – «HDR». В останньому пункті потрібно деактивувати повзунок «Залишати оригінал».

Використовуйте спеціальні сервіси

Як ефективно використовувати пам'ять iPhone та iCloud

iCloud – не єдиний варіант зберігання. Google пропонує 15 ГБ безкоштовного сховища, що є великим стрибком, у порівнянні з 5 ГБ Apple. Щоб почати користуватися цим безкоштовним сховищем, завантажте Google Фото та налаштуйте його на автоматичне резервне копіювання фотографій.

Можна також перенести попередні резервні копії фотографій iCloud безпосередньо в Google Фото за допомогою інструментів на сайті privacy.apple.com.

Є сенс встановити додаток, який буде самостійно чистити iPhone від сміття або робити резервні копії в «хмару». Приміром, творці IceCream стверджують, що користувачеві взагалі не доведеться видаляти вміст мобільного пристрою – усі дані вивантажуватимуться в хмарне сховище. 

Більше цікавого: “Подорож до найщасливішого місця планети та ще 100 крутих подарунків від МТА”

Більше
новин

aside_news
image preview_sm

Корисні сервіси, які у 2022 стали безкоштовними для українців

Різні застосунки та відомі освітні платформи пропонують безкоштовні доступи до свого функціоналу, аби ми мали можливість вивчати іноземні мови, спілкуватися по відеозв’язку, читати книги, здобувати нові професії, шукати роботу тощо Багато світових та українських компаній підтримують сьогодні українців у такий спосіб. Бо кожен прагне внести свій вклад у перемогу та зробити все, що від нього […]

image preview_sm

Обмін техніки в МТА

Популярна програма обміну в магазинах МТA – можливість оновити свій: смартфон (пріоритетно – Apple, але приймаємо й гаджети інших брендів у гарному стані)  планшет ноутбук ігрову приставку Взамін – обирайте новий гаджет будь-якого бренду, а ми дамо оцінку старого лише за 5 хвилин. Різницю в ціні оплачуйте готівкою чи банківською карткою.  24лайків Було цікаво?

image preview_sm

Безпека даних: для чого потрібна двоетапна перевірка

Вкрасти ваш пароль легше, ніж ви думаєте… А крадіжки даних в інтернеті часто мають неприємні наслідки. Попри це, вони досі відбуваються дуже часто. Все через те, що ми занадто покладаємось на свої паролі Сьогодні поговоримо про більш надійний спосіб захистити себе в мережі. Порада від Google – налаштувати для свого облікового запису систему двофакторної автентифікації. […]

image preview_sm

Як правильно заряджати свій iPhone: перевірені поради і лайфхаки

Про зарядку iPhone написано безліч статей та інструкцій. Але іноді виникають суперечки: хтось переконує, що варто назавжди забути про швидку зарядку, аби запобігти зношуванню акумулятора;  інші виступають проти бездротової технології;  а треті вважають, що й використання павербанків не надто добре впливає на батарею.  Спойлер у тому, що все перелічене – міфи. Сьогодні спростуємо їх та […]

image preview_sm

День персонального шеф-кухаря

В кінці лютого у світі відзначають свято людей, які тішать нас смачними шедеврами і професійно, чи просто за покликом серця, займаються кулінарією – День персонального шеф-кухаря Ця професія, як і багато століть тому, має неабиякий попит сьогодні. Існують, навіть, спеціалізовані сайти з пошуку та підбору кулінара для окремих родин, офісів, керівників тощо.  В обов’язки персонального […]

image preview_sm

Класичні помилки під час покупки смартфона: як їх уникати

Смартфон – популярна, хоча й недешева покупка. Його краще обирати так, щоб технічні характеристики і дизайн залишалися актуальними ще впродовж тривалого часу  Навіть техно-гіки і досвідчені покупці можуть тут помилятися. Ми вирішили зібрати в одній статті поширені факапи під час вибору смартфона, щоб ви навчилися уникати їх, за потреби. Визначтеся, для чого вам потрібен смартфон […]

image preview_sm

Міфи про оперативну пам’ять: спростувати чи підтвердити?

Без оперативки робота комп’ютера неможлива апріорі. Пам’ять необхідна для обчислювальної потужності: запам’ятовує дані процесора, дозволяє працювати з додатками, програмами та файлами  Ми, зазвичай, зосереджуємо увагу на виборі центрального процесора, щоб розшифрувати об’єм потужності комп’ютера. Але оперативна пам’ять настільки ж важлива.  В інтернеті існує безліч міфів і легенд про ОЗП, які здаються правдою. Розглянемо найпопулярніші із […]

image preview_sm

Як обрати карту пам’яті для відеореєстратора

Відеореєстратор – гаджет, який  фіксує все, що відбувається впродовж автомобільної поїздки. А відзняті файли зберігає на спеціальній карті пам’яті. Багато водіїв думають, що тут підійде будь-яка карта й орієнтуються лише на її ціну і об’єм. А дарма… Різні типи карт пам’яті мають різні характеристики. Сьогодні з’ясуємо, які з них найбільш важливі для коректного й ефективного […]

відгуки

avatar
first comment

Будьте першими хто залишить КОМЕНТАР!