Як ефективно використовувати пам’ять iPhone та iCloud

Як ефективно використовувати пам’ять iPhone та iCloud

Як ефективно використовувати пам'ять iPhone та iCloud

Як ефективно використовувати пам’ять iPhone та iCloud

Нестача пам’яті iPhone спричиняє незручності у використанні камери, «висить» операційка, гальмують ресурсомісткі програми, складно завантажити нові додатки

Що з цим вдіяти? Виявляється, сховище  iPhone можна оптимізувати, не видаляючи важливу інформацію. Для цього знадобиться знання кількох лайфхаків.

Перевірте сховище

Для початку, варто дізнатися, які файли займають найбільше місця на вашому пристрої. 

Відкрийте «Параметри» → «Основні» → «Сховище iPhone»

Як ефективно використовувати пам'ять iPhone та iCloud

Телефон розрахує як розподілене ваше сховище, а на екрані з’являться корисні рекомендації для вивільнення місця. Apple порадить і придбати додатковий обсяг пам’яті iCloud за щомісячну плату.

Видаліть «хитрі» програми

Перш, ніж купувати додаткове сховище, перегляньте, який обсяг пам’яті використовує кожен із ваших додатків. Якщо помітили програми, якими не користуєтеся або могли б просто обійтися без них – видаліть їх.

Як ефективно використовувати пам'ять iPhone та iCloud

Перевірте iCloud

Ви, ймовірно, буде здивовані. Деякі програми хитрі та займають більше місця, ніж ви очікували. Якщо місця для зберігання в iCloud небагато, вимкніть або видаліть ці програми.

Щоб переглянути програми, які найбільше використовують  простір iCloud, перейдіть до «Установки» → [Ваше ім’я] → iCloud → Керування сховищем

Видаліть зайві повідомлення

Величезний обсяг сховища, зазвичай, займають повідомлення. Особливо, якщо дозволяти їм накопичуватися з часом. Активне відправлення фотографій і відео через iMessage швидко скорочує доступний простір на iPhone і iPad. Старі або непотрібні листування можна видалити вручну, а потім налаштувати видалення повідомлень через 30 днів або через рік зберігання на смартфоні. 

Для цього зайдіть у «Налаштування» – «Повідомлення» – «Історія повідомлень» – «Залишити повідомлення» і встановіть потрібний період

Очистіть кеш та історію Safari

У кеш-пам’яті зберігається велика кількість контенту, вже завантаженого через браузер. Це підвищує швидкість завантаження сторінки, однак цієї інформації може зібратися занадто багато. Очистити історію відвідувань і файли cookie у Safari можна, вибравши «Налаштування», далі – Safari і після цього – «Очистити історію і дані сайтів». 

Щоб видалити всю збережену інформацію з браузера, виберіть «Налаштування» – Safari – «Додатки» – «Дані сайтів» – «Видалити всі дані»

Перевстановіть додатки

Самі по собі додатки можуть займати мало місця, але поступово накопичують тимчасові дані. 

Подивитися дійсний розмір гри або програми можна в «Налаштуваннях» – «Основні» – «Сховище і iCloud» – «Сховище» – «Управляти»

Слухайте музику в потоковому режимі

Apple дозволяє транслювати завантажену з iTunes музику через iCloud. Завантажувати її та зберігати на пристрої не обов’язково. Видаліть непотрібні треки з iPhone і слухайте їх онлайн.

Відключіть дублювання фото

iPhone пропонує зберігати оригінал фото та кадр у HDR. Таке дублювання можна відключати, оскільки оригінали, зазвичай, не потрібні. 

Зайдіть у «Налаштування» – «Фото і Камера» – «HDR». В останньому пункті потрібно деактивувати повзунок «Залишати оригінал».

Використовуйте спеціальні сервіси

Як ефективно використовувати пам'ять iPhone та iCloud

iCloud – не єдиний варіант зберігання. Google пропонує 15 ГБ безкоштовного сховища, що є великим стрибком, у порівнянні з 5 ГБ Apple. Щоб почати користуватися цим безкоштовним сховищем, завантажте Google Фото та налаштуйте його на автоматичне резервне копіювання фотографій.

Можна також перенести попередні резервні копії фотографій iCloud безпосередньо в Google Фото за допомогою інструментів на сайті privacy.apple.com.

Є сенс встановити додаток, який буде самостійно чистити iPhone від сміття або робити резервні копії в «хмару». Приміром, творці IceCream стверджують, що користувачеві взагалі не доведеться видаляти вміст мобільного пристрою – усі дані вивантажуватимуться в хмарне сховище. 

Більше цікавого: “Подорож до найщасливішого місця планети та ще 100 крутих подарунків від МТА”

Більше
новин

aside_news
image preview_sm

Рейтинг смарт-годинників: 15 найкращих моделей

Ми відшукали для вас найкращі смарт-годинники 2022 року. Всі такі різні… Але кожен привабливий по-своєму Це не класичний топ або рейтинг, а, швидше, підбірка-рекомендація. Сьогодні розповідаємо про розумні годинники від відомих брендів, з широким набором функцій, різного дизайну та вартості. Який смарт-годинник вибрати? У фокус рекомендації експертів МТА потрапили смарт-годинники, які, залежно від ситуації, виконують […]

image preview_sm

Чи можна залишати телефон на зарядці на ніч

Багато людей мають звичку залишати телефон на зарядці всю ніч. Це зручно. Та існують моменти, коли таким чином можна зашкодити батареї Одразу заспокоїмо тих, хто захвилювався) Наші смартфони не можуть зарядитися чи розрядитися “занадто”. Для цього працює спеціальний контролер. Він зупиняє подачу електрики, коли батарея досягає оптимального заряду. І він же автоматично вимикає смартфон, поки […]

image preview_sm

День захисту дітей: які подарунки потішать вашу малечу?

1 червня багато країн відзначають Міжнародний день захисту дітей! Але саме в Україні, у 2022 році, свято набуває особливого звучання  Дуже хочеться зробити цей день яскравим для дітей, захистити їх по-справжньому.  Гадаємо, що позитивні моменти, класні подарунки, увага, нові враження здатні відволікти від реальності. Подаруйте своїй дитині те, про що вона мріє. Як мінімум, малюк […]

image preview_sm

ТОП-5 роутерів 2022 року для стабільного та швидкого інтернету вдома

Сучасний інтернет має бути швидким і бездротовим. Без хорошого Wi-Fi-роутера просто не обійтися І лише на перший погляд, здається, що купити маршрутизатор дуже просто, бо є з чого вибирати. Якщо хочете дійсно отримати вдома інтернет, який “літає” – прочитайте наші поради. Розповідаємо із власного досвіду) Як зрозуміти, що пора купити новий роутер  Одного разу підключивши […]

image preview_sm

Корисні сервіси, які у 2022 стали безкоштовними для українців

Різні застосунки та відомі освітні платформи пропонують безкоштовні доступи до свого функціоналу, аби ми мали можливість вивчати іноземні мови, спілкуватися по відеозв’язку, читати книги, здобувати нові професії, шукати роботу тощо Багато світових та українських компаній підтримують сьогодні українців у такий спосіб. Бо кожен прагне внести свій вклад у перемогу та зробити все, що від нього […]

image preview_sm

Обмін техніки в МТА

Популярна програма обміну в магазинах МТA – можливість оновити свій: смартфон (пріоритетно – Apple, але приймаємо й гаджети інших брендів у гарному стані)  планшет ноутбук ігрову приставку Взамін – обирайте новий гаджет будь-якого бренду, а ми дамо оцінку старого лише за 5 хвилин. Різницю в ціні оплачуйте готівкою чи банківською карткою.  30лайків Було цікаво?

image preview_sm

Безпека даних: для чого потрібна двоетапна перевірка

Вкрасти ваш пароль легше, ніж ви думаєте… А крадіжки даних в інтернеті часто мають неприємні наслідки. Попри це, вони досі відбуваються дуже часто. Все через те, що ми занадто покладаємось на свої паролі Сьогодні поговоримо про більш надійний спосіб захистити себе в мережі. Порада від Google – налаштувати для свого облікового запису систему двофакторної автентифікації. […]

image preview_sm

Як правильно заряджати свій iPhone: перевірені поради і лайфхаки

Про зарядку iPhone написано безліч статей та інструкцій. Але іноді виникають суперечки: хтось переконує, що варто назавжди забути про швидку зарядку, аби запобігти зношуванню акумулятора;  інші виступають проти бездротової технології;  а треті вважають, що й використання павербанків не надто добре впливає на батарею.  Спойлер у тому, що все перелічене – міфи. Сьогодні спростуємо їх та […]

відгуки

avatar
first comment

Будьте першими хто залишить КОМЕНТАР!