Найкращий геймпад для ПК: рейтинг 10 популярних моделей

Найкращий геймпад для ПК: рейтинг 10 популярних моделей

Найкращий геймпад для ПК: рейтинг 10 популярних моделей

Найкращий геймпад для ПК: рейтинг 10 популярних моделей

Найкращі геймпади для ПК забезпечують реалістичні відчуття та повністю занурюють в ігрову атмосферу.

На ринку представлено сотні моделей. Знайти геймпад з крутим функціоналом, зручним дизайном та ще й з доступною ціною досить непросто. Але, все ж таки, є моделі, які лідирують у більшості рейтингів і мають низку цікавих особливостей. Підібрали та протестували саме такі джойстики. Розкриваємо особливості кожного з них та даємо рекомендації, як зробити правильний вибір.

Sony Playstation 5 Dual Sense – найкращий бездротовий геймпад для ПК

Перше, чого очікуєш від покупки геймпада – нові відчуття, і Sony Playstation 5 Dual Sense їх забезпечує. В його основі вбудовані парні приводи, що створюють динамічну вібрацію в руках. Особливо яскраво відчувається віддача зброї, причому характер вібровіддачі у кожної зброї свій. Зіткнення, поранення, вибухи, удари – все це тепер відчувається реалістичніше.

Адаптивні тригери – ще одна фішка геймпада. Завдяки різному ступеню опору клавіш, ви реально відчуєте натяг тятиви та складність гальмування на високій швидкості. До речі, джойстик має вбудовані динаміки, що забезпечують додатковий звуковий супровід.

Sony Playstation 5 Dual Sense

2 799 грн

⭐⭐⭐⭐⭐

Sony Playstation 5 Dual Sense дуже ергономічний та зручний, добре відчувається в руках, навіть після довгих ігрових баталій ви не відчуєте дискомфорту. Розташування кнопок цілком звичне та стандартне. Є гіроскоп та акселерометр для точного відстеження переміщення геймпада. Рекомендуємо використовувати його при керуванні літальними апаратами.

Геймпад отримав вбудований мікрофон, а також окрему кнопку для запису найцікавіших моментів гри та трансляції прямих ефірів. Геймпад повністю бездротовий, має 18 кнопок, світлову панель і швидко заряджається через порт Type-C. До речі, станція підтримує зарядку одночасно двох ігрових джойстиків.

Плюси: 

  • адаптивні тригери;
  • вібрація;
  • висока точність гіроскопа та акселерометра;
  • вбудований мікрофон із динаміками;
  • кнопка для трансляції стриму.

Мінуси:

  • ціна вища за середню;
  • білий колір сильно брудниться при поганому догляді.

Microsoft Xbox Series Robot

Геймпад Microsoft Xbox Series Robot отримав покращений зовнішній вигляд та універсальний розмір. Його зручно тримати дорослому та дитині, а закруглені форми забезпечують додатковий комфорт та точність рухів.

Геймпад підходить для приставки Xbox, ПК та навіть смартфонів з планшетами. Підтримується Bluetooth-підключення. До речі, Microsoft Xbox Series Robot запам’ятовує всі раніше підключені пристрої та миттєво з ними синхронізується. Радіус дії 10 метрів, є світлові ефекти та вібрація для більш реалістичних відчуттів під час взаємодії з грою.

Microsoft Xbox Series Robot

2 359 грн

⭐⭐⭐⭐⭐

Розробники приділили особливу увагу регулятору D-Pad. Він 8-ми позиційний і забезпечує максимально точне керування персонажами та будь-якими рухами. Усі 11 кнопок моментально відгукуються і витримують понад 2 мільйони натискань, чого вистачає на 3-5 років активної гри. Текстурна поверхня тригерів та задніх бамперів запобігає ковзанню.

Ділитись своїми досягненнями та просто цікавими ігровими сценами можна за допомогою спеціальної кнопки “Share” на корпусі геймпада. Вона дозволяє легко зробити скріншот та навіть записати коротке відео. Живлення від батарейок типу АА вистачає на 40 годин автономної роботи. Можна під’єднати до джойстика навушники через порт Jack 3.5 mm.

Плюси: 

  • зручний дизайн з універсальним розміром;
  • сумісність із різними платформами;
  • світлові ефекти та вібрація;
  • кнопка “Share”;
  • кнопки керування протестовані та зроблені з урахуванням побажань геймерів.

Мінуси:

  • немає акселерометра;

Razer Raiju Tournament Edition – найкращий геймпад для шутерів

Геймпад підтримує будь-який ігровий жанр, забезпечуючи конкурентну перевагу у швидкості та спритності. Є 4 додаткові кнопки, які можна переналаштовувати на власний розсуд. Це особливо корисно, якщо ви граєте у стрілялки, адже інколи перемога залежить від одного руху.

Особливу увагу розробники джойстика приділили стрільбі. У гущі битви важлива кожна мілісекунда, тому передбачені спеціальні механічні стопори, які скорочують хід 2-х основних тригерів. Це збільшує швидкість ведення вогню та реагування на події у грі. Явна перевага над супротивником.

Razer Raiju Tournament Edition

4 558 грн

⭐⭐⭐⭐⭐

Кількість кнопок збільшено до 25, вони дуже м’яко натискаються і вмить відгукуються. Джойстик підтримує мобільний додаток, який дозволяє перепризначати кнопки та тригери, регулювати їхню чутливість та інтенсивність вібромоторчиків. Кожен може підлаштувати джойстик індивідуально під себе.

Контролер підтримує провідне підключення за допомогою USB-кабелю та Bluetooth-підключення. Під час серйозних змагань рекомендуємо вибрати саме другий варіант для більш надійного зв’язку. До речі, заряду вистачає на 19 годин гри.

Джойстик Razer Raiju Tournament Edition зручний, його приємно тримати в руках, є роз’єм 3,5 мм для навушників, гіроскоп. Сумісність з ПК та Sony PlayStation 4.

Плюси: 

  • дротове та бездротове підключення;
  • збільшена кількість кнопок – до 25;
  • налаштування параметрів кнопок через мобільний додаток;
  • зворотний зв’язок із вібровіддачею;
  • налаштування для швидкого ведення вогню.

Мінуси:

  • дорогий;
  • для великих рук може бути незручним перший час;
  • немає акселерометра.

Steelseries Nimbus

Геймпад сумісний з Mac, планшетами та смартфонами на базі операційної системи iOS. Тримач купувати не потрібно, він уже йде в комплекті й легко підлаштовується під усі моделі смартфонів.

Зручні натискні джойстики L3/R3 дарують абсолютний контроль, а магнітні тригери – чіткість та приємний відгук. Переміщатися в меню або налаштування можна окремими навігаційними кнопками.

Головна фішка геймпада Steelseries Nimbus – літій-іонний акумулятор з автономністю до 50 годин. Це рекордне значення, при цьому геймпад досить швидко заряджається за допомогою кабелю Lightning.

Steelseries Nimbus

3 699 грн

⭐⭐⭐⭐⭐

До речі, джойстик не ковзає в руках, дуже зручний та компактний, тому стане чудовим супутником під час подорожі. Всі 17 кнопок працюють чітко і моментально відгукуються, дозволяючи насолоджуватися тисячами ігор будь-якого жанру – від звичайних платформерів до динамічних гонок і шутерів. Якість складання відмінна.

Плюси: 

  • сумісність із ПК, смартфонами та планшетами на базі iOS;
  • найкраща автономність – до 50 годин;
  • компактний та легкий корпус;
  • окремі навігаційні кнопки.

Мінуси:

  • немає зворотного зв’язку (силового та вібраційного);

2E Gaming C04

Геймпад підтримує всі популярні ОС: Android, iOS, Windows PC. У конструкції моделі передбачена підставка-тримач для смартфонів із діагоналлю 4-7 дюймів. Можна регулювати її кут нахилу або взагалі заховати в корпус.

Конструкція дуже ергономічна: геймпад дарує приємні емоції навіть після довгих годин гри. Матовий пластик забезпечує максимальне зчеплення навіть з вологими руками, плюс усі 14 кнопок та хрестовина миттєво реагують на натискання.

2E Gaming C04

1 385 грн

⭐⭐⭐⭐⭐

Геймпад підтримує функцію Plug-and-Play, тому не потрібно морочитися з встановленням драйверів для різних комп’ютерних ігор. Просто під’єднав джойстик і граєш. Для точнішого налаштування контролера передбачено спеціальне програмне забезпечення для Android та iOS. У конструкції є 2 вібромоторчики, тому постріли, удари, гальмування та інша взаємодія з грою подарує яскравіші емоції.

Геймпад 2E Gaming C04 працює за допомогою Bluetooth (версія 4.0) та USB-приймача 2,4 ГГц. Радіус дії – 10 метрів, а акумулятора на 700 мАг вистачає на 40 годин гри.

Плюси: 

  • підтримка різних операційних систем;
  • компактний корпус із панеллю для смартфонів;
  • доступна ціна;
  • автономність до 40 годин;
  • технологія швидкого з’єднання Plug-and-Play.

Мінуси:

  • немає акселерометра та гіроскопа;
  • кнопки “Start” і “Select” не дуже зручно розміщені під кришкою.

Xiaomi Flydigi Vader 2

Джойстик сумісний з ПК та смартфонами на базі Android або iOS. Підтримується як дротове (USB Type-C), так і бездротове (Bluetooth версії 4.0) підключення. Дизайн Xiaomi Flydigi Vader 2 стандартний, зручний для великих та маленьких рук. Якість збірки прекрасна: панелі підігнані ідеально рівно, а при стисканні нічого не хрустить.

Геймпад налаштовується індивідуально під кожного геймера за допомогою фірмової програми. Наприклад, можна регулювати датчик руху, відображення кнопок, криву відгуку тощо. До речі, є RGB підсвічування з 16,8 мільйонами кольорів, воно теж налаштовується.

Xiaomi Flydigi Vader 2

2 530 грн

⭐⭐⭐⭐⭐

Гордість геймпада Xiaomi Flydigi Vader 2 – гіроскоп із 6 осями. Він забезпечує таку точність керування, з якою далеко не кожен може конкурувати. Налаштувавши чутливість гіроскопа під себе, ви отримаєте конкурентну перевагу в іграх, адже будете точніше прицілюватись та керувати транспортним засобом, наприклад.

Геймпад отримав найкращі вібродвигуни з кількома рівнями інтенсивності для більш реалістичних відчуттів, а також лінійні тригери з поетапною роботою.

Акумулятор на 650 мАг забезпечує автономність до 40 годин, але з активним підсвічуванням джойстика тривалість роботи зменшується до 30 годин. Заряд джойстика повністю відновлюється за 3-4 години.

Плюси: 

  • точний гіроскоп;
  • дротове та бездротове підключення;
  • широкі можливості налаштування;
  • автономність до 40 годин;
  • динамічний вібровідгук.

Мінуси:

  • розміщення бамперів і курків може бути незвичним спочатку для деяких ігор;
  • не вистачає чіпкості, особливо коли руки вологі.

Razer Raiju Ultimate

Займає перші місця у ТОПах джойстиків для ПК. Контролер підтримує розширені налаштування через мобільний додаток. Наприклад, можна перепризначати кнопки, регулювати їхню чутливість, змінювати режими тригерів і навіть встановлювати оптимальний кут нахилу D-Pad хрестовини. А якщо кнопки не використовуються, їх можна заблокувати. Додаток безкоштовний і доступний у Play Market та App Store. Є зворотний зв’язок у вигляді вібрації, до речі, її інтенсивність теж можна регулювати.

Razer Raiju Ultimate

8 910 грн

⭐⭐⭐⭐⭐

Геймпад має кращу чіпкість навіть з мокрою долонею і механічні кнопки з м’яким пружним натисканням. Конструкція радує високою якістю. За допомогою змінних стиків, підбирається висота та форма шапки кнопок. Можна встановлювати суцільний або розділений контролер D-Pad.

Джойстик Razer Raiju Ultimate підтримує дротове та бездротове підключення. Геймпад сумісний з ПК на базі Windows та PlayStation 4. Є роз’єм 3,5 для гарнітури, але він підтримується лише при дротовому підключенні. Живлення від акумулятора вистачає на 11 годин.

Плюси: 

  • індивідуальні параметри кожної кнопки;
  • зручна заміна стиків;
  • підтримка дротового та бездротового підключення;
  • регульована вібрація;
  • підсвічування з налаштування кольору.

Мінуси:

  • висока вартість;
  • низький час роботи від батареї.

Logitech F710

Контролер повністю бездротовий, працює на частоті 2,4 ГГц за допомогою USB-порту. Можна насолоджуватись улюбленими іграми, зручно розташувавшись на дивані або у кріслі.

Завдяки вібраційному зворотному зв’язку, ви відчуєте кожен поштовх, удар та вибух. Розташування кнопок – традиційне, як у консолі, з миттєвим відгуком. Курки на передні пальці та маніпулятор програмуються, тому максимальний комфорт забезпечений у будь-якій грі: стрілялках, стратегіях, платформерах тощо.

Logitech F710

2 499 грн

⭐⭐⭐⭐⭐

Logitech F710 підтримує режим Big Picture та легко під’єднується до телевізора. Ви можете грати на великому екрані ПК, переглядати веб-сторінки та робити багато іншого, не випускаючи джойстик з рук.

Підживлюють геймпад 2 батареї типу АА.

Плюси: 

  • бездротове підключення;
  • розташування кнопок як у консолей;
  • вібраційний відгук;
  • підтримка технології Big Picture.

Мінуси:

  • змінних батарейок може не опинитися під рукою в потрібний момент;
  • незвично короткі передні тригери.

Xtrike Me Gp-45

Один з найкращих геймпадів у бюджетному сегменті, який сумісний із ПК, PS3 та смартфонами. Можна використовувати USB та Bluetooth-з’єднання. Потужний 32-бітний процесор забезпечує нульову затримку всіх 15 кнопок.

Xtrike Me Gp-45

699 грн

⭐⭐⭐⭐⭐

Форма джойстика дуже зручна. Корпус виконаний у стильному чорно-червоному кольорі, а пластик зі спеціальним напиленням та прогумовані ручки забезпечують ідеальне зчеплення навіть із вологими руками. До речі, Xtrike Me Gp-45 є одним з найлегших і компактних, тому ідеально підходить для подорожей. Тим більше, що в комплекті йде спеціальна кліпса для надійної фіксації смартфонів з діагоналлю 4 – 8,5 см.

Живлення джойстика забезпечує батарея, місткістю 350 мАг, якої вистачає на 6-10 годин. Повна зарядка займає 1,5 години.

Плюси:

  • бюджетна вартість;
  • сумісність з ПК, PS5 та смартфонами;
  • компактний та зручний дизайн;
  • дротове та бездротове підключення.

Мінуси:

  • немає вібровідгуку;
  • немає акселерометра, гіроскопа;
  • хочеться більше функціональності.

Trust GXT 590

Геймпад сумісний із ПК та ноутбуком на базі Windows, а також смартфонами з ОС Android. У корпусі вбудовано спеціальне кріплення для смартфонів з екраном до 6,8 дюйма. Фіксація дуже надійна: телефон не випадає навіть під час емоційної гри.

Всі клавіші, 8-ми позиційна хрестовина і два джойстики мають звичне для багатьох розташування. Сам Trust GXT 590 ергономічний і не ковзає в руках користувачів, можна грати цілими днями, не відчуваючи напруги в кистях чи пальцях. До речі, передні тригери для пальців зчитують силу натискання, що дозволяє точніше керувати швидкістю транспортного засобу, наприклад. Є вібровідгук, який забезпечує додаткову ігрову динаміку, адже кожен удар, вибух, зіткнення відчуваються цікавіше.

Trust GXT 590

1 299 грн

⭐⭐⭐⭐⭐

Джойстик Trust GXT 590 підтримує два найпоширеніші режими підключення: X-input і Direct Input. Геймери можуть насолоджуватися старими та новими іграми, причому не тільки на смартфоні чи ПК, але й на телевізорі зі SmartTV. Підключається контролер за допомогою Bluetooth та USB-приймача.

Акумуляторного живлення вистачає на 30 годин гри.

Плюси:

  • бюджетна вартість;
  • сумісність зі смартфонами та технологією SmartTV;
  • найкраще розташування кнопок;
  • курки зчитують силу натискання;
  • 2 режими підключення: X-input та Direct Input.

Мінуси:

  • немає акселерометра;
  • гучна робота кнопок.

Найкращий джойстик для ПК: як не помилитися з вибором

Перед тим як щось купити, обов’язково звертайте увагу на характеристики та який геймпад краще для ПК:

🎨Зовнішній вигляд та ергономіка. Ігровий джойстик повинен не лише тішити око, а й комфортабельно відчуватися в руках. Краще вибирати моделі з антиковзним корпусом із пластику. Розташування кнопок теж важливе, вдала розкладка подарує ігрову перевагу над супротивником.

🔌Спосіб підключення. Зазвичай дротове підключення надійніше, але надто короткий кабель може обмежувати вас під час ігрового процесу. Бездротовий зв’язок дарує більшу свободу, але раптова розрядка джойстика може зіпсувати важливий момент.

💥Зворотній зв’язок. Динамічна вібровіддача, світлові та звукові ефекти, опір кнопок – все це робить гру більш реалістичною та цікавою. Найяскравіше це виявляється в шутерах та симуляторах, коли в руках відчувається віддача зброї або сила натягу тятиви.

🕹️Керування. Крім додаткових кнопок та сенсорної панелі, виробники обладнують ігрові геймпади акселерометром та гіроскопом. Вони дуже корисні під час прицілювання або їзди на автомобілі, забезпечують додаткову перевагу у швидкості та спритності керування.

🔧Додаткова функціональність. Особливо корисною буде можливість взаємодії з різними платформами – комп’ютером, приставками, смартфонами, ноутбуками та навіть телевізорами. Яскраве підсвічування, мікрофон, додаткові кнопки навігації теж не будуть зайвими. Але це вже на ваш смак.

Рекомендуємо заздалегідь визначитися з характеристиками майбутнього джойстика для комп’ютера, щоб не переплачувати за непотрібні функції.

ТОП геймпадів для ПК

Модель Підключення Сумісність Зворотній зв’язок Керування
Sony PlayStation 5 Dual SenseбездротовеPlayStation 5, PCвібрація, опір тригерів, звукові ефекти18 кнопок, гіроскоп, акселерометр
Microsoft Xbox Series RobotбездротовеXbox, PC, смартфони, планшетивібрація11 кнопок, гіроскоп
Razer Raiju Tournament Editionдротове, бездротовеPlayStation 4, PCвібрація25 кнопок, гіроскоп
SteelSeries NimbusбездротовеPC, смартфони, планшетині17 кнопок
2E Gaming C04бездротовеPC, смартфони, PlayStation 3 вібрація14 кнопок
Xiaomi FLYDIGI Vader 2дротове, бездротовеPC, смартфони, VRвібрація21 кнопка, гіроскоп
Razer Raiju Ultimateдротове, бездротовеPC, PlayStation 4вібрація14 кнопок, гіроскоп
Logitech F710бездротовеPCвібрація10 кнопок
Xtrike Me GP-45бездротовеPC, PlayStation 3, смартфонивібрація15 кнопок
TRUST GXT 590бездротовеPC, смартфони, ноутбукивібрація13 кнопок

Хороший геймпад для ПК: підсумки

Повірте, ми знаємо про геймпади дуже багато. В огляді розповіли лише про кілька цікавих варіантів, а у нас їх знаєте скільки 🙂 Обов’язково заходьте до інтернет-магазину МТА, ми не тільки допоможемо підібрати найкращий джойстик, але й надамо гарантію на всі пристрої.

Більше
новин

aside_news
image preview_sm

Порівняння Mi Band 7 та 8: який фітнес-браслет вибрати

Купувати чи не купувати новий Xiaomi Mi Band 8, ось у чому питання 🤔 На відміну від Гамлета, ми не тільки задаємо питання, але й відповідаємо на них🙂 В огляді порівняли характеристики Mi Band 7 і 8. Розклали по поличках усі плюси та мінуси 👇 Mi Band 8 та 7: порівняння екранів Обидві моделі мають […]

image preview_sm

Фен Дайсон: огляд професійного догляду за волоссям вдома

Дім, сім’я, робота, саморозвиток… У дівчат достатньо турбот, щоб турбуватися ще й про тривале, незручне сушіння волосся. Фен Dyson позиціонує себе, як розв’язання наших проблем, але чи справді він такий крутий? Наша чарівна контент-кріейторка Тетяна вирішила провести експеримент: чи дійсно такою гарною є ергономіка, безпека бренду і чи вартий Dyson своїх грошей. Читайте статтю з […]

image preview_sm

Який пилосос Дайсон вибрати: рекомендації та порівняння 3 топових пристроїв

Так не хочеться витрачати дорогоцінний час та сили на прибирання. Добре, що людство придумало пилососи, а компанія Dyson ще й обладнала їх сучасними технологіями. Ми вирішили протестувати найпопулярніші пилососи Dyson і об’єктивно пройшлися по їх плюсах/мінусах. А ще дали в огляді рекомендації, як не помилитися з вибором. Який Дайсон обрати та на що дивитися? Всі […]

image preview_sm

Представлений Xiaomi Mi Band 8 – найкращий фітнес-браслет 2023 року

Чи може Xiaomi вразити прихильників ще більше? Безсумнівно! Достатньо побачити новий фітнес-трекер Smart Band 8 ⌚ Бренд представив світу оновлений фітнес-браслет Mi Band 8 разом із флагманом Xiaomi 13 Ultra. Попередня версія Mi Band 7 вразила шанувальників Xiaomi, тому вони з нетерпінням очікували на апгрейд. Ключовим оновленням стали кріплення ремінців, різноманітний дизайн, можливість носити фітнес-трекер […]

image preview_sm

Нові ігри на ПК: найочікуваніша добірка 2023 року

Набридли стандартні шутери, стратегії та екшени? Тоді мерщій читайте огляд про найочікуваніші ігри 2023 року 👾 Раніше більшість гравців віддавали перевагу перестрілкам, вибухам і швидкості. Тепер же геймери фанатіють від пригод із продуманим сюжетом і загадками. Ігри з багатокористувацькими режимами також продовжують утримувати позиції. Ми склали список, куди увійшли найкращі нові ігри на PC. ТОП […]

image preview_sm

Найкращий зарядний пристрій для пальчикових акумуляторів: ТОП 2023 року

Хочете продовжити життя акумуляторам? Тоді вибирайте зарядний пристрій з урахуванням рекомендацій МТА У квартирі кожної людини неодмінно є місце для батарейок: годинники, пульти, іграшки, гірлянди вимагають постійної заміни джерела живлення. Для економії сімейного бюджету вибір часто падає на акумулятори. Неправильна зарядка значно скорочує їхній термін експлуатації, тому важливо підбирати і якісний зарядний пристрій. У цьому […]

image preview_sm

ТОП ігор на Нінтендо Світч: 6 найпопулярніших шутерів

Обожнюєте цікаві та динамічні стратегії, стрілялки, бродилки? МТА підібрала для вас 6 найпопулярніших геймів.  Проводити час самостійно, удвох або з компанією стало ще цікавіше з появою ігрових консолей. Вони дозволяють повністю зануритися у фантастичний світ і навіть знайти ком’юніті. Але який із тисячі шутерів вибрати в eShop? У цій статті ми розглянемо найпопулярніші ігри для […]

image preview_sm

Nintendo Switch Lite: огляд характеристик і можливостей надкомпактної консолі

Портативні приставки створені спеціально, щоб грати в будь-якому місці та в будь-який час. Nintendo Switch Lite справляється з цим найкраще. Вона компактна, функціональна та просто крута. Зануритися в ігровий світ можна за секунду, але давайте спершу зануримось в нашу статтю 🙂 Пройшлися за всіма характеристиками Nintendo Switch Lite, протестували її можливості, ергономіку і навіть порівняли […]

відгуки

avatar
first comment

Будьте першими хто залишить КОМЕНТАР!