Зміст статті
Портативний зовнішній акумулятор став необхідним аксесуаром наших часів. Це “розетка в кишені”, що дозволяє у будь-якій ситуації залишатися на зв’язку
Мобільні гаджети потребують періодичного заряджання. А якщо ми подорожуємо чи не маємо доступу до електромережі? Хороший Power bank відмінно вирішує таку проблему. Він зручний у використанні. Елементи живлення зібрані у компактному корпусі. А широкий асортимент дозволяє вибрати модель не тільки за функціоналом, а й за успішним зовнішнім виконанням.
Давайте визначимо Power bank, який має найкращі характеристики в нашій добірці і за якими критеріями слід вибирати його в 2022 році.
Хороші павербанки: принцип роботи і технічні можливості
Зовнішні акумулятори відрізняються типом елементів живлення, ємністю батареї, кількістю портів USB, розмірами, дизайном корпусу. Але головне те, як вони справляються зі своєю ключовою роллю – заряджання телефону, планшета, навігатора, навушників або іншої сумісної техніки.
Усі павербанки оснащені елементами живлення за двома технологіями:
- Li-Ion (літій-іонні). У цих Power bank немає так званого “ефекту пам’яті”. Тобто, їх не обов’язково весь час заряджати на 100%. Вони не починають через це витрачати заряд швидше. Повербанк, оснащений літій-іонними елементами живлення, відомий своєю відмінною автономністю. Кількість циклів зарядки сягає 500-1000.
- Li-Pol (літій-полімерні). Більш досконала технологія. Застосування твердого електроліту робить ці повербанки компактними і тонкими. За аналогічної ємності, акумулятор займатиме менше місця. Але такі моделі більш чутливі до низьких температур. Якщо вони охолоджуються, заряд втрачається швидше. Літій-полімерні повербанки розраховані приблизно на 800 циклів зарядки. Їх оснащують універсальними роз’ємами: USB, Type-C і micro, Lightning.
ТОП павербанків від МТА
Купити якісний бюджетний повербанк не є найскладнішим завданням. Багато брендів пропонують в каталозі асортимент надійних зовнішніх акумуляторів, які змагаються між собою в потужності, витривалості, функціональності підзарядки, популярності бренду.
Зарядні пристрої мають відмінний захист від перегріву, стрибків струму, перезаряду. У деякі наші товари Power bank вбудований ліхтарик, є можливість кріплення на вертикальній поверхні, інші інші додаткові “плюшки”.
Ми обрали для вас топ 10 power bank. Та вже поспішаємо розповісти усі деталі
Baseus Bipow 20000 mAh
Зовнішній акумулятор із суттєвим об’ємом. З ним ви впевнено почуватиметеся в будь-якій ситуації, гаджети можна буде зарядити вчасно.
Крім класичної зарядки через кабель USB, у Baseus Bipow є функція бездротового стандарту QI, підтримка швидкого заряджання Quick Charge 3.0 та Power Delivery з потужністю 20 Вт. Декілька портів USB c дозволяють одночасно підключати 3 пристрої. А дисплей на передній панелі відображатиме поточний рівень заряду батареї.
2 399 грн
⭐⭐⭐⭐⭐
➕ Плюси:
- корпус міцний, бо зроблений з ABS-пластику й полікарбонату;
- є невеликий інформативний екранчик;
- цікавий лаконічний дизайн;
- двохстороннє прискорене заряджання повербанка;
- захист від коливань напруги, перегрівання, коротких замикань.
➖ Мінуси:
- 10000 mAh вистачає на 2-3 повноцінні цикли зарядки потужного смартфона.
Tel1 SLIM 12000 mAh
Цей павербанк оснащено технологією IC Protector, яка надійно захищає його від перезаряду та короткого замикання
А ще він справді класно виглядає, витривалий і у міцному корпусі. Та ще й невеликий. І це зручно, тому що не потрібно багато місця в сумці носити акумулятор з собою.
Tel1 SLIM 12000 мAг швидко заряджає пристрої з високим споживанням енергії, наприклад, планшети, GPS-навігатори. Для цього передбачений кабель USB із наконечником micro-USB

➕ Плюси:
- міцний та надійний корпус;
- цікава текстурована поверхня, що імітує шкіру;
- хороша ємність на 12000 mAh;
- захищеність пристрою;
- оснащення Power bank інформаційними світлодіодами;
- сумісність із більшістю пристроїв через USB-А, USB-С;
- доступна ціна.
➖ Мінуси:
- може він занадто ідеальний? 😉
Baseus Mini Ja 30000mah
Стильнючий, елегантний, потужний та дуже функціональний. Цей павербанк може одночасно заряджати 3 пристрої. Підтримує найсучасніші стандарти прискореної зарядки. Оснащений кількома різними USB входами. Корпус міцний та стійкий до пошкоджень. А верхня текстурована панель оснащена спеціальним LED-екраном для контролю рівня заряду.

2 799 грн
⭐⭐⭐⭐⭐
➕ Плюси:
- велика ємність на 30000 мАг;
- літій-полімерна батарея;
- вбудовані порти, USB-C;
- сучасна краща можливість заряджання;
- Power Delivery для заряджання iPhone;
- гарний зовнішній вигляд;
- безпечність.
➖ Мінуси :
- єдине – тривала зарядка самого power bank. Хоча це логічно.
Voltronic Qc-60 60000mah
Цей повербанк може заряджати навіть ноутбук! Потужність 65 Вт, ємна батарея у поєднанні з привабливим візуалом однозначно говорять на користь Voltronic.
Гаджет із швидкою зарядкою Quick Charge, дисплеєм, Power Delivery, вбудованими портами добре підійде для заряджання різної техніки.
➕ Плюси:
- Li-Pol джерела живлення;
- місткість 60000 мАг;
- функціональність;
- наявність дисплею;
- оснащення 4 портами;
- одночасне заряджання 2 пристроїв.
➖ Мінуси:
- відповідна ціна.
Baseus Mini S Bracket
Портативний акумулятор, який підтримує швидку зарядку. Зручно, що, незважаючи на невеликий розмір, виробник додав сюди три різні порти та LED екран. Повербанк компактний та дуже легкий, його можна носити навіть у кишені. 10 тис. мAг вистачає для того, щоб кілька разів повноцінно зарядити смартфон. Максимальна сила струму тут – 3 ампери. Дуже універсальний повербанк.

➕ Плюси:
- дуже мініатюрний;
- дисплей точно відображає рівень заряду;
- хороша швидкість поповнення енергією пристроїв.
➖ Мінуси:
- глянцева вставка на корпусі непрактична. На ній помітні відбитки пальців.
Voltronic з сонячною батареєю
Зовнішній зарядний пристрій, оснащений сонячною панеллю – Voltronic Ym-307tym Black 10000 Mah. Цей повербанк має ударостійкий корпус, сучасний вигляд та розширені можливості. Те, що він працює на сонячних батареях, уже саме собою інновація. А ще може виконувати роль LED-ліхтаря. Класна штука, одним словом.
➕ Плюси:
- оснащення сонячною панеллю;
- багатофункціональність;
- міцна конструкція корпусу.
➖ Мінуси:
- базова ємність акумулятора.
Xiaomi Redmi Power Bank
Повербанк із класичним функціоналом. У нього є входи USB, потужністю до 20W. Можна одночасно підключати два пристрої. Сам він відновлюється енергією через порти популярних стандартів microUSB та USB-С. Об’єм батареї 20000 mAh дозволить виконати кілька повних циклів зарядки.
Дизайн – мінімалістичний. А пластиковий корпус надійно захищений від механічних пошкоджень. Внутрішньо також є датчики, що не достукають перегріву й надмірного заряджання.

➕ Плюси:
- підтримка швидкісного заряджання пристроїв;
- тип акумулятора Li-Pol;
- ліхтарик;
- хороша потужність та ємність;
- надійний захист від вологи;
- лаконічний вигляд.
➖ Мінуси:
- критичних недоліків тут не знаходимо. Поділіться своїм досвідом, будь ласка.
Forever TB-100M White 10000 mah
Прямо дуже красивий візуально. Для прихильників естетики в дизайні гаджетів)
У роботі пауер демонструє гідні характеристики: безпечно заряджає мобільні пристрої, має у комплекті кабель micro USB. Виробник позначає сумісність Forever TB-100M зі смартфонами, планшетами, ноутбуками, камерами, Apple Watch та іншими пристроями Apple.
➕ Плюси:
- стильний та оригінальний дизайн;
- індикація заряду;
- літій-полімерна батарея;
- комплектація кабелем micro USB.
➖ Мінуси:
- стримана потужність, як для сучасного повербанка.
Baseus Bipow Digital Display
Ефективний портативний пристрій. Є задача швидкої зарядки, яка значно заощаджує ваш час. А ємності 10 000 мАг цілком вистачає на щоденні завдання для смартфона.
Окремо слід сказати про корпус, бо він створений з дуже міцного й надійного матеріалу. Конструктивно Baseus Bipow Digital Display лаконічний та строгий. Це приваблює багатьох користувачів.

➕ Плюси:
- гарний візуал;
- мініатюрність;
- сучасна літій-полімерна батарея;
- стабільна подача напруги;
- 5 вбудованих портів;
- стійкість до зміни температури;
- захист від перенапруження й нагрівання.
➖ Мінуси:
- він просто класний) Тож не хочеться шукати недоліків.
Де купити кращий power bank
Ще більше якісних бюджетних пауербанків знайдете на сайті МТА. Якщо сумніваєтесь, що саме вам вибрати із наданого рейтингу товарів, звертайтесь до наших менеджерів за покупкою. Вони проконсультують і точно допоможуть у цьому.
відгуки
Поляк
2022-12-18 08:24:34
Чи можна заряджати павербанк одночасно від двох зарядок?
Олена
Поляк
2022-12-30 09:09:31
Радимо, все-таки, заряджати павербанк від однієї зарядки. Цей же принцип рекомендують і виробники зовнішніх акумуляторів. Для збільшення максимальної потужності свого Powerbank виконайте 3 повних цикли зарядки. Тобто повністю розрядіть пристрій і зарядіть його до 100% три рази поспіль. Це допоможе використовувати об'єм батареї по максимуму.