Ajax – система для комплексного захисту майна

З Ajax ваша безпека під контролем

Ajax – система для комплексного захисту майна

Українська компанія Ajax Systems створює системи охоронної сигналізації, які захищають від вторгнення, пожежі, затоплення тощо. 

Під брендом Ajax випускають: 

 • інтелектуальні централі системи безпеки (хаби), 
 • різноманітні датчики, 
 • пристрої звукового оповіщення, 
 • функціональні пульти дистанційного керування, 
 • реле, що дозволяють повністю автоматизувати процес управління електроприладами, 
 • модулі для інтеграції комплексів Аякс зі сторонніми відеокамерами, іншими датчиками і системами.

Спеціально для продуктів Ajax була розроблена власна ОС (OS Malevich) і технологія радіозв’язку Jeweller, яка працює на відстані до 2 км (на відкритому просторі). До переваг охоронних систем Ajax належать:

 • можливість управління за допомогою мобільного застосунку, 
 • підтримка створення резервних копій, 
 • надійний криптозахист, 
 • відмовостійкість, 
 • робота в екстремальних умовах, 
 • енергоефективність, 
 • концептуальний дизайн.

Найголовніші переваги системи – це простота, стабільність, надійність та швидкість. За потреби, все легко відключається, знімається і встановлюється на новому місці. А оскільки Ajax – професійне рішення, є можливість під’єднати систему до пульту охоронної компанії (приватної чи державної поліції охорони).

Як працює Ajax

Система миттєво реагує на загрозу завдяки датчикам руху, диму, води й передає сигнал тривоги на девайс користувача і пульт охоронної компанії. Керувати системою безпеки можна через додатки для iOS, Android, macOS і Windows. 

Про всі неоднозначні або відверто тривожні моменти система сповіщає за допомогою push-повідомлень, SMS та дзвінків.

Що входить в екосистему

На сьогодні продуктова серія Ajax складається з 27 пристроїв.

Інтелектуальна централь – хаб – є ключовим елементом системи безпеки, її мозком, який контролює роботу всіх пристроїв Ajax і в разі загрози відправляє сигнал тривоги. Для зв’язку з хмарним сервісом Ajax Cloud хаб може використовувати дротовий інтернет (Ethernet), Wi-Fi і дві 2G/3G SIM-карти (кількість доступних каналів зв’язку залежить від версії хаба).

Окрім хабів, датчиків відкриття дверей/вікон, руху, диму, води та розбиття скла, в Ajax також є сирени, ретранслятори сигналу, сенсорна панель керування, тривожна кнопка, розумні розетки і реле для керуванням електроприладами.

Датчик руху з фотокамерою для підтвердження тривог: Ajax MotionCam

Ajax здатен спростити життя – системою керуєш віддалено за допомогою мобільного застосунку, датчики захищені від хибних спрацювань, а новий датчик MotionCam, який компанія випустила у рамках свого мультирелізу, зніматиме фото в разі тривожного спрацювання.

Датчик руху з фотокамерою для підтвердження тривог MotionCam використовується у приміщенні і здатен визначати рух на відстані до 12 м. Пристрій розпізнає людину з першого кроку і не реагує на тварин. 

Вбудована камера може зробити до 5 знімків з роздільною здатністю до 640 х 480 пікселів. Серія фотографій відтворюється в застосунку як анімація, що дає змогу оцінити подію в динаміці. Кожен кадр серії фотографій можна зберегти окремо, або всю серію одночасно як GIF-анімацію або mp4-відео. Фотографії доступні в застосунках Ajax та на пультовому програмному забезпеченні охоронної компанії. Сигнал тривоги спрацьовує за 0.15 сек, а надійність системи виключає хибні спрацювання. Встановленої батарейки вистачатиме до 4 років роботи, це набагато більше, ніж пропонують аналоги. Про час заміни батарейок датчик вас неодмінно сповістить.

Єдина екосистема Ajax

Завдяки оновленню OS Malevich 2.8, Ajax розширили функціональність охоронної системи і додали сценарії автоматизації, які допоможуть скоротити час на виконання рутинних справ або виконати певний порядок дій в разі тривоги. Завдяки їм, всі пристрої працюватимуть як єдина екосистема. 

Наприклад, можна ввімкнути електроприлади за розкладом чи автоматично поставити свій будинок або офіс під охорону. Надійність системи автоматизації піднялася на рівень охоронної.

Проблеми, яким протидіють сценарії

 • Нічний режим за розкладом – аякс автоматично ставить під охорону периметр будинку і оберігає сон вашої родини. Сценарій виключає людський фактор, коли можна випадково забути увімкнути охоронну систему.
 • Антизатоплення – датчики протікання LeaksProtect з перших крапель визначать прорив труби, протікання пральної або посудомийної машини. A сценарій автоматично перекриє воду і запобіжить потопу.
 • Освітлення території під час проникнення – система злякає грабіжників ще на підступах до будинку за допомогою сліпучого світла і гучних сирен.
 • Імітація присутності – збираючись у відпустку, можна налаштувати графік роботи освітлення і аудіосистеми. Житло не буде виглядати порожнім під час відсутності мешканців і не приверне увагу грабіжників.
 • Обігрів житла за графіком – зі сценаріями Ajax можна заощаджувати на опаленні. Система дозволяє налаштувати роботу теплої підлоги за розкладом і автоматично включатиме електрокотел або бойлер вночі, коли електрика дешевша.
 • Автоматичні двері та ролети – сценарій виключає ситуацію, коли співробітники забувають опустити ролети або замкнути двері. Це відбувається автоматично під час постановки Ajax під охорону або за розкладом.
 • Знеструмлення будинку в разі пожежі – пожежні датчики моментально відреагують на появу диму і зростання температури. А сценарій миттєво знеструмить приміщення.

Як Socket спрощує життя і зберігає нерви

Для створення ефекту присутності, коли вдома нікого немає, можна через додаток налаштувати ввімкнення світла та телевізора у визначений час. Для цього знадобиться розумна розетка Socket. Вона не лише вмикає/вимикає пристрої по команді, а й підраховує кількість спожитої електроенергії, захищає техніку від перегорання і короткого замикання. 

Ajax Button – тривожна кнопка та пульт керування

Є у Ajax крута кнопка – Button. Її можна налаштувати і використовувати як тривожну. В цьому разі, сигнал надійде всім зареєстрованим користувачам і на пульт охорони. Кнопку можна дати дитині, яка гуляє у дворі, літнім батькам чи просто мати при собі, йдучи додому пізно вночі.Ajax Button використовують і як пульт керування. Наприклад, налаштовують сценарій на вимкнення/ввімкнення світла чи інші дії. У налаштуваннях кнопки є можливість запрограмувати короткий та довгий натиск.

З Ajax ваша безпека під контролем

З Ajax ваша безпека під контролем

У житті може виникнути безліч ситуацій, коли безпека людини, її близьких або майна опиняється під загрозою. Але ж ми живемо в епоху технологій, коли є змога скористатися смарт-перевагами. 

Облаштувавши дім розумними датчиками, можна запобігти неприємним і небезпечним ситуаціям – затопленню сусідів, пожежі, пограбуванню тощо. Налаштувавши сценарії взаємодії системи Ajax ви зможете контролювати свій дім і заощаджувати час на виконання рутинних дій. Сценарії детально продумані та працюють надійно як швейцарський годинник. 

14
14

Більше
новин

aside_news
image preview_sm

Як підключити смарт-годинник до телефона

Смарт-годинник – гаджет нового покоління, який щороку стає все популярнішим на ринку техніки. Він зручний, компактний, багатофункціональний…  З допомогою Smart Watch можна слухати музику, стежити за фізичною формою та користуватися усіма привілеями мобільного телефона просто на своєму зап’ясті Такі годинники давно перестали бути просто електронним пристроєм для контролю часу й перетворилися у корисний іміджевий аксесуар. […]

image preview_sm

6 важливих причин обрати скло або плівку для захисту смартфона

Дисплей – найбільш вразливий елемент смартфона. Навіть незначна подряпина чи тріщина спричиняє незручності і псує його зовнішній вигляд.  Вберегти смартфон від пошкоджень непросто, адже він супроводжує нас у всіх справах і щодня наражається на небезпеку вислизнути, впасти, чи отримати випадкові подряпини. Тож захист екрану справді необхідний. Він допоможе продовжити термін роботи гаджета, додасть естетики його […]

image preview_sm

Огляд трендової техніки й аксесуарів для студентів: навчання на ізі

МТА.БЛОG продовжує рубрику #щовтопі і в переддень Дня студента покажемо вам 5 гаджетів, які здатні зробити навчання ще ефективнішим Мобільність у різних сферах набуває все більшого значення. Обираючи техніку в еру дистанційного навчання, люди часто звертають увагу саме на цей параметр. Що ж можна назвати справжніми помічниками студентів у 21 столітті? Читайте далі… З планшетом […]

image preview_sm

Додатковий кешбек за Stories

Кешбек-акція від МТА – можливість отримати 50 або 100 бонусних гривень за активність у соціальних мережах. Що для цього потрібно: Купіть гаджет, аксесуари чи будь-яку техніку в магазині МТА або на нашому сайті; Запишіть про це сторіс у соцмережах не пізніше, ніж через 5 днів після покупки; Додайте активну позначку @mta.ua;   Не видаляйте свою публікацію […]

image preview_sm

4 кращі ноутбуки 2021: чек-лист для роботи, навчання та ігор

Портативний комп’ютер давно ввійшов у розряд необхідних сучасних речей. Експерти МТА склали рейтинг кращих моделей 2021 року. Цікаво, які ноутбуки увійшли в топ? Перейдемо відразу до суті – ноутбуки, залежно від призначення, відрізняються рівнем своєї продуктивності: Ігрові моделі найпотужніші та дорогі. Вони орієнтовані на геймерів. Оснащуються високотехнологічними компонентами, завдяки чому можуть впоратися з вимогливими до […]

image preview_sm

Недорогі смартфони: яку модель краще купити

Придбати крутий смартфон, менше, ніж за 5 000 грн – реально. Але варто, для певності, звернутися за порадою до фахівців. Людина, яка хоче просто зараз купити гаджет, не завжди має достатньо вільного часу аби ретельно розбиратися у технічних параметрах, особливостях захисту дисплею та корпусу, дизайн-рішеннях, порівнювати їх між собою. Відомі бренди пропонують лінійки якісних моделей […]

image preview_sm

Як правильно заряджати смартфон? Вибір зарядного пристрою

Скорочення часу автономної роботи – актуальна проблема для сучасних власників смартфонів. Нам важливо завжди бути на зв’язку. А якщо батарея надто швидко розряджається, з’являються додаткові витрати на платні послуги в магазинах цифрових технологій, покупку зовнішніх акумуляторів, або й додаткового телефона для підстраховки. Якщо батарея гаджета стала поводитись дивно – нерівномірно витрачає енергію, швидко розряджається й […]

image preview_sm

“Батьківський контроль” – що це за програма і кому вона потрібна

Сучасні діти часто знають про мережу більше, ніж дорослі. Але вони не завжди вміють відфільтровувати цікавий і корисний контент від шкідливого чи небезпечного. В інтернеті ж – безліч інформації, від якої слід захищати малюків та підлітків.  Контролю потребує і тривалість часу, який діти проводять, дивлячись в екран. Так звана технологічна залежність іноді може перетворюватись у […]

відгуки

avatar
author

Samsung представила лінійку ігрових моніторів з футуристичним дизайном • MTA BLOG

2021-06-28 10:17:33

[…] Читайте більше: “Ajax – система для комплексного захисту майна” […]

0
0