Швидко зарядити смартфон і не нашкодити батареї. Хіба це можливо?
Що потрібно, аби втілити цей задум в реальність – дізнайтеся, дочитавши статтю.
Надійна і швидка зарядка
Перше правило швидкої зарядки – якісний мережевий пристрій.
Таких є багато, але, щоб не ускладнювати вам пошуки, обрали два дійсно топові👇
Один із варіантів – зарядний пристрій Baseus 65W GaN5 Pro. Завдяки сучасній технології BPS 2 він здатний підзаряджати одразу декілька девайсів.
Хіба зарядка не буде перегріватися за таких умов? Ні, про це не слід хвилюватися. Покращені силові GaN-транзистори знижують рівень виділеного тепла, одночасно підвищуючи загальну потужність адаптера.
Щодо швидкої зарядки, вона тут впроваджена у форматі технологій Power Delivery та Quick Charge. Це одні з найпопулярніших стандартів на ринку зарядних пристроїв, що підходять для техніки з операційними системами Apple, Android та Windows Phone.
З цікавенького – LED-індикатор, який повідомляє про стан роботи пристрою.
У нашому арсеналі є і більш класичний варіант з одним роз’ємом – Baseus TZCCSUP-B0. “Великі можливості та мінімальні габарити” – ось як можна описати цей зарядний пристрій.
Він поміститься до будь-якої кишені та сумочки. А ще – володіє підтримкою PD. Особливість цієї технології – можливість зарядити смартфон на 50% приблизно за 30 хвилин. Погодьтеся, чудова економія часу.
Пристрій мегауніверсальний. Може підзарядити не лише смартфон, а й планшет, павербанк, настільну лампу, портативний вентилятор та інші дрібні девайси.
Хороший Power Bank
Ну і куди ж без Power Bank. Свого часу, цей пристрій допомагав нам під час блекауту залишатися на зв’язку з рідними. А зараз став незамінним помічником під час роботи та навчання.
Якщо у вашому арсеналі досі немає хорошого павера, рекомендуємо придивитися до цих двох👇
Baseus Adaman Metal Digital Display – ідеальний варіант для роботи, він має:
- декілька типів роз’ємів, щоб одночасно заряджати три гаджети;
- стандарти швидкої зарядки Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0;
- потужну “начинку”, потенціалу якої цілком вистачить для підзарядки габаритних пристроїв, навіть таких як MacBook Pro 13".
- 9-рівневий інтелектуальний захист (від перегріву, перезарядження, короткого замикання);
- акумулятор місткістю 20 000 мАг, що може до 4 разів повністю зарядити смартфон
- цифровий LED-дисплей, який сповіщає про силу струму, рівень заряду та напругу.
Ще один прикольний варіант – повербанк Baseus Amblight Digital Display. Справжня “робоча конячка” з крутою місткістю акумулятора – 30 000 мАг.
На відміну від попередньої моделі, цей варіант має аж 7 портів:
- micro USB;
- Lightning;
- USB-C PD для підзарядки павера;
- 3x USB 2.0;
- USB QC;
- USB-C PD.
Гаджет підтримує стандарт Quick Charge 3.0, тому підзарядка смартфона чи будь-якого іншого девайса буде швидкою.
Вже традиційно, бренд Baseus додав інтегрований світлодіодний дисплей на корпусі, щоб у режимі реального часу відстежувати рівень заряду та стан пристрою.
За захист від короткого замикання, перегріву, перепадів температури, перезарядження відповідає вбудована багаторівнева система.
Швидкісний кабель
Для швидкої зарядки навіть така дрібничка як кабель вирішує багато)
Вдалий вибір для власників техніки Apple – кабель Acefast C6-01. Це сучасний пристрій, який ідеально підходить для iPhone, iPad. Також його можна використовувати для синхронізації з MacBook та іншими моделями ноутбуків.
Кабель підтримує технологію швидкої зарядки Power Delivery. Також Acefast оснащений світлодіодним дисплеєм, де відображається навантаження з яким працює шнур.
Це не лише функціональне рішення, а і вдалий дизайнерський хід. Виглядає чудово!
Якщо шукаєте кабель з роз’ємом Type-C хороший варіант – Acefast AFC1. Його, як і модель вище, можна використовувати не лише для зарядки, а й для передачі даних.
Також пристрій має:
- потужність до 60 Вт;
- вбудований смарт-чіп, який оберігає батарею смартфона під час зарядки від перегріву, перезарядження та навіть короткого замикання.
Адаптер для живлення
Більшість сучасних смартфонів продаються без адаптера живлення у комплекті. Вибір правильного “блочка” доведеться зробити самостійно.
Для того, щоб “не морочити голову”, що саме потрібно, обрали два варіанти, які точно підійдуть багатьом.
Універсальний блок живлення – Baseus CCXJ-E01. Завдяки роз'ємам Type-C і 2 USB, він ідеально підходить для виробів Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei. І не тільки. З павербанками, бездротовими навушниками, настільними лампами також вийде непоганий зарядний тандем.
З цим адаптером ви зможете:
- заряджати одночасно три девайси;
- швидко зарядити гаджети, завдяки технологіям PD 3.0 і QC 3.0.
До того ж Baseus CCXJ-E01 підтримує 6-рівневий захист та має функцію інтелектуально контролю потужності заряджання.
Ще один варіант – Baseus GaN2 Lite. Цей зарядний пристрій належить до зарядок нового покоління GaN. Простіше кажучи, підтримує безліч рівнів захисту, не нагрівається, споживає мало енергії.
Його потужності вистачає навіть для підживлення невеликих ноутбуків.
Ну ось і все. Сподіваємося, наші поради були для вас корисними. І дочитавши цю статтю до кінця ви стали справжнім експертом зі швидкої зарядки гаджетів та дізналися як правильно заряджати смартфон).
Більше цікавого: