Розділи

Власники Premium Edition Mortal Kombat 1 зможуть отримати доступ до гри на 5 днів раніше

Власники Premium Edition Mortal Kombat 1 зможуть отримати доступ до гри на 5 днів раніше

Віталіна Чимчинська
05.09.2023
1 хв
03.10.2023
Було
цікаво?
1054 лайки
Кількість
перeглядів
4473 перегляди

Гравців які придбали Mortal Kombat 1 Premium Edition чекає приємний сюрприз. Вони зможуть поринути у світ файтингу на 5 днів раніше, ніж інші користувачі.

 

Цікаво, чи отримають власники преміум версії всі фішки одразу, чи лише після релізу?

 

Mortal Kombat 1 – основні подробиці

 

Гра стане таким собі легким перезапуском всіма улюбленої головної серії. У ній буде зовсім новий кінематографічний сюжет, де світ створений богом вогню Лю Каном. Розробники також обіцяли шанувальникам додати персонажів з минулої версії, які відкриються у файтингу по-новому.

 

Mortal Kombat 1

 

У грі буде безліч режимів та модифікована бойова система. Також у новій частині планується максимально спростити систему фаталіті. Тепер дія активуватиметься лише за допомогою трьох клавіш, для всіх персонажів. 

 

Інформація про ранній доступ

 

Вперше інфа про ранній доступ з’явилася у Twitter та Steam. Повідомлялося, що ексклюзивний період стане доступним для власників дорожчого видання вже 14 вересня з 20:00. Випробувати файтинг можна буде на Nintendo Switch, Epic Game Store та ПК через Steam

 

 Premium Edition Mortal Kombat 1

 

Лістинг на Xbox відкрив ще більше подробиць, які раніше були лише чутками. Однією з них є інформація про ігрову валюту Dragon Krystal, за допомогою якої можна буде придбати різні бойові елементи для персонажів, скіни та спорядження.

 

Вражаючий трейлер та нові відео про сюжет

 

Активні передзамовлення розпочалися саме після запуску приголомшливого трейлера гри, де знявся колишній реслер – Дейв Батіса. Новий ролик – це своєрідна відсилка до відео Mortal Monday, де Батіст пробуджує у геймерах справжніх воїнів та виголошує заклик гри.

 

 

Також декілька роликів про Mortal Kombat 1 було випущено студією NetherRealm, в рамках Comic-Con 2023. Перше відео розповідало нам про фракцію Умгаді. Там показали Таню, Барака, Горо, Даріуса та Лі Мей, у ролі камео-персонажів.

 

 

Другий ролик представляє нам коаліцію бійців, персонажі якої стануть доступними в рамках Kombat Pack. Серед героїв-бійців є Хоумлендер, Єрмак, Куан Чі, Такеда, Омнімен та Миротворець з популярних супергеройських коміксів.

 

Персонажі Mortal Kombat 1

 

Офіційний запуск гри

 

Реліз Mortal Kombat 1 планується на 19 вересня. Гра буде доступною на ПК та різних ігрових консолях: PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox Series S, Xbox Series X.

 

Запуск Mortal Kombat 1

 

Культова гра Mortal Kombat вперше побачила світ у 1992 році, вже тоді вона стала улюбленицею багатьох. І от, вже за кілька тижнів у нас знову з’явиться можливість відчути кайф від нових драматичних боїв, неочікуваних сюжетів та улюблених фаталіті. 

Щоб не проґавити цей момент – слідкуйте за появою новинки Mortal Kombat 1 у магазинах МТА.

 

Більше цікавого:

 

Було
цікаво?
1054 лайки
Кількість
перeглядів
4473 перегляди
Поділитись:
Зміст
статті
Було
цікаво?
1054 лайки
Кількість
перeглядів
4473 перегляди
Поділитись:
Читайте в
Telegram
 • Товари зі статті:

  Ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB White

  21899 ₴
  Купити
 • Товари зі статті:

  Ігрова приставка Nintendo Switch OLED Model Pokemon Scarlet & Violet Edition

  14499 ₴
  Купити
 • Товари зі статті:

  Ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512 Gb White

  10199 ₴
  Купити
 • Товари зі статті:

  Ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1 TB Forza Horizon 5 Ultimate Edition Black Gray (RRT-00061)

  22699 ₴
  Купити
ПІДПИСКА В 1 КЛІК!