12 квітня в Україні запрацювала «мобільна бібліотека» Librarius, про це повідомив її засновник Антон Мартинов. У каталозі бібліотеки – художня, науково-популярна, дитяча література, книжки із саморозвитку та про стиль життя.
Книгарня у смартфоні
Книги мобільної книгозбірні доступні для клієнта як онлайн, так й офлайн. Їх можна читати або слухати навіть без доступу в інтернет. Крім того, всі файли захищені авторським правом і в цьому сервісі їх неможливо передати нелегально .
Команда Librarius працювала над проектом впродовж шести місяців і сьогодні онлайн-бібліотека налічує більш ніж 3 тисячі книг.
Створювали проект впродовж 6 місяців. І зараз бібліотеку ще вдосконалюють:
- планують запустити підписку на книги,
- додати аудіокниги й англомовні книжки,
- налагодити інтеграцію з бібліотеками,
- розвивати сервіс корпоративних бібліотек для B2B клієнтів та український контент: від самвидаву до допомоги з оцифрування видавничих портфелів видавництв і бібліотек.
Як працює сервіс
- Мобільна бібліотека Librarius доступна для скачування на iOS и Android.
- Завантаживши додаток, користувач отримує доступ до тисяч книг, які поділені на категорії.
- Книги можна купувати або орендувати. При цьому будь-яке видання можна почати читати безкоштовно.
- На Librarius доступні і повністю безкоштовні книги. Наразі їх близько 700.
Гаджети, зручні для читання
Прихильники “цифрового читання”, зазвичай, використовують для своєї улюбленої справи смартфони і планшети. Вони завжди під руками, проте розмір екрану в таких пристроях невеликий, тож очі можуть відчувати втому.
Вдало підійдуть для роботи з онлайн-бібліотекою спеціальні гаджети – електронні книги. Завдяки використанню спеціальних технологій, читати з екрану рідера зручно, а очі від цього навантаження практично не втомлюються. Пристрій має дуже компактні розміри і невелику вагу, тому електронну книгу можна носити з собою практично скрізь, а моделі з підсвічуванням ще функціональніші.
Електронні книги оснащені високоякісними дисплеями E-ink, які імітують справжній папір і бережуть очі, але при цьому коштують дешевше, ніж планшетні комп’ютери. Такі гаджети – енергоефективні. Одного заряду акумулятора в рідері може вистачити на кілька тижнів або навіть на цілий місяць використання.