🥳 Нарешті ми це зробили ⚡ 11 серпня в Чернівцях відбулося відкриття оновленого магазину МТА за адресою вул. Калинівська, 13А 🌟
🎁 Кожен, хто протягом тижня виставить сторіс з нового магазину з позначкою mta.ua, відразу отримає 100 грн на наступну покупку 🎉 Навіть якщо просто прийде подивитись 😏
Щоб відвідувачам було легко та зручно орієнтуватись, ми поділили внутрішній простір на декілька секторів
Головна фішка – цілий відділ побутової техніки. Тут можна обрати товари для дому та кухні від ТОП-ових брендів – Philips, Tefal, Braun та ін. Консультанти допоможуть підібрати праску, розумний зволожувач повітря та робот-пилосос, який сподобається навіть вашому коту.
Всі новинки ігрового світу зосереджені в гейм-зоні. Тут є нові PS5, Xbox, Nintendo Switch та ігри улюблених жанрів. А наші джойстики зі зворотнім звязком не тільки надають перевагу над супротивниками, а й пришвидшують серцебиття від нових відчуттів.
І обов’язково – велика вітрина Apple-гаджетів. Все, що компанія презентує, з’являється в МТА швидше за всіх. Від оригінальних чохлів до новеньких MacBook і розумних колонок – кожен знайде тут своє яблуко 🍎
Ми зібрали найкращі товари від світових брендів. Тому надаємо гарантію на кожну покупку, навіть на чохол та скло
P.S ⚡ Для всіх, хто зробить покупку до 15 вересня, ми вже підготували подарунки 🎁 Деталі розкажемо в магазині :)