Розділи

Мікрофонна радіосистема DJI Mic 2: прокачайте свої відео

Мікрофонна радіосистема DJI Mic 2: прокачайте свої відео

Надія Кучинська
03.05.2024
10 хв
09.05.2024
Було
цікаво?
261 лайк
Кількість
перeглядів
1385 переглядів

 

Для творців контенту і блогерів, відеооператорів і SMM-ників, інтерв'юєрів та вокалістів…🎙️

 

Якщо шукаєте універсальний комплект для запису звуку в будь-яких умовах, повноцінна мікрофонна радіосистема DJI Mic 2 – те, що треба. Завдяки їй, не потрібно думати про "правильне" місце, гарну звукоізоляцію приміщення, погодні умови, наявність розетки. Класно?

Тоді розповідаємо, що приховано у непоказній коробочці. 

 

Огляд комплектації 

 

Набір DJI Mic 2 буває двох видів, оскільки призначений для різних завдань.

 1. Стандартний. Такий комплект містить 2 чорні передавачі та один приймач, 3,5 мм аудіоджек, 2 адаптери для смартфонів (Lightning, USB-C), 2 захисні окуляри, 2 магніти для кріплення до одягу, кабель для заряджання (USB-A – USB-C), вітрозахист, сумку на блискавці.

 

Мікрофонна радіосистема DJI Mic 2

 

 1. Обмежений. Бюджетний варіант для любительської зйомки, який містить мікрофон, приймач, магніт та чохол. За потребою, необхідні додаткові аксесуари можна потім замовити окремо. 

 

Всі стандартні набори йдуть чорного кольору, але окремо продається і білий передавач для радісних подій – весіль, інтерв'ю, Днів Народжень.

 

Особливості зарядного кейсу 

 

Футляр для радіосистеми завбачливо зробили з ударостійкого металу. На передній панелі встановили міцний замок, який, при натисканні, відкриває кришку кейсу. Таке нововведення знижує ймовірність пошкодження конструкції та випадіння речей з чохла, що важливо для зйомок на вулиці.

 

DJI Mic 2

 

Передня частина корпусу оздоблена 4 світлодіодними індикаторами, які відображають стан зарядки, а задня – портом USB-C для заряджання. На нижній частині футляра зроблені гумові ніжки, що запобігають ковзанню та падінню пристрою. 

 

Заряджений до 100% кейс дає 18 годин автономної роботи.

 

Підключення до смартфона

 

Усі мікрофони-передавачі можуть підключатися до телефонів і камер через Bluetooth. І не просто ловити зв'язок, а тримати його на рекордній, для радіосистем цього типу, відстані – до 250 м

 

Мікрофон DJI Mic 2

 

Завдяки такому просунутому бездротовому з'єднанню, DJI Mic 2 можна використовувати у різних ситуаціях: під час зйомки репортажів, прямих трансляцій, інтерв'ю на відкритому просторі та у приміщеннях, запису відео для блогів/влогів.

 

Радіосистема DJI Mic 2

 

При цьому, система Microphone 2 здатна через мікрофони записувати голос одночасно двох людей, що перебувають як у безпосередній близькості, так і на значній відстані. Безмежні можливості для творчості відкриваються, правда?

 

Але враховуйте, що під час роботи з Bluetooth внутрішній запис працювати не буде.

 

Важливий момент: на відміну від інших радіосистем Mic 2 не має мобільного застосунку. Тому керування обмежується приймачем.

 

Детальніше про приймач та сенсорне керування

 

Приймач оснащений витягнутим 1,1" сенсорним OLED-дисплеєм, який дозволяє:

 • відстежувати стан мікрофонів, силу з'єднання пристроїв;
 • дивитись на рівень заряду батареї;
 • перевіряти режим запису;
 • контролювати блокування.

Поряд з ним розташований диск з оранжевим контуром, перемикання якого дозволяє змінювати налаштування, а натискання – отримувати доступ до додаткових функцій керування.

 

Система DJI Mic 2

 

На лівій частині корпусу приймача розташована кнопка живлення/блокування та клавіша з'єднання. На правому – два 3,5 мм TRS порти:

 • для аналогового виходу;
 • для моніторингу з низькою затримкою при використанні навушників.

 

Задня панель має роз'єм для під'єднання приймача до відеокамери. А нижня – 4 контакти для зарядки від кейсу, а також порти USB-C і Lightning для заряджання, підключення до комп'ютера та оновлення прошивки.

 

Характеристики мікрофона

 

Передавачі отримали розміри не більше сірникової коробочки – 46×31×22 мм, і вагу у 28 г кожен. Тому на одязі вони майже не відчуваються. 

Кожен мікрофон обладнаний літій-іонним акумулятором на 360 мАг, що дозволяє записувати стерео- та монозвук автономно до 6 годин. Це так зручно – не залежати від постійного підключення до зарядного кейсу, камери або смартфона.

 

Мікрофони DJI Mic 2 з вітрозахистом

 

Бездротова система працює на частоті 2,4 ГГц, що дозволяє записувати два типи звуків:

 • до 32 біт;
 • до 24 біт з безпечним треком -6 дБ. 

Вбудованої пам'яті мікрофонів у 8 Гб вистачає на 14 годин монографічного запису на максимальній частоті – 24 біт/48 кГц. Це дає змогу використовувати їх як диктофон або сховище для резервної копії звуку під час фільмування.

 

DJI Mic 2 для запису звуку

 

DJI Mic 2 потурбувалися і про безпеку. Передавачі автоматично нарізають треки кожні півгодини. А ще – не перериваючи зйомку, одночасно роблять резервний запис на 6 дБ. Такі "страхувальні" треки потрібні, коли якісь аудіофрагменти не можуть використовуватися через неправильні налаштування звуку основної доріжки.

 

Мікрофони DJI Mic 2

 

Система DJI зберігає файли для подальшої обробки в форматі WAV. 

 

Пристрій

Передавачі-мікрофони

Приймач

Зарядний кейс

Розмір і вага

47,32×30,43×20,01 мм, 30 г

47,44×32,21×17,35 мм, 24,9 г

103,06×61,87×41,50 мм, 162,2 г

Бездротовий режим

GFSK 1 Мбіт/с і 2 Мбіт/с

 

Еквівалентна ізотропна випромінювана потужність (EIRP)

<20 дБм

 

Робоча частота

2400-2483,5 МГц

 

Тип батареї


LiPo 1S

Ємність батареї

329 мАг

2600 мАг

Енергія батареї 

1,23 Вт/год

10 Вт/год

Напруга батареї

3,85 В

3,87 В

Робоча температура

-10° до 45° C 

від 5 до 45° C

Час заряджання

70 хвилин

2 години 40 хвилин

Час роботи

5,5 годин

 

 

Оцінюємо якість звуку DJI Mic 2 

 

Передавачі мають вбудований мікрофон з шумопоглинанням, що дає гарне звучання, навіть у місцях з великим скупченням людей. 

Перевірили на iPhone, Samsung, Google Pixel, камері Sony. Але для запису звуку в гучних приміщеннях, все ж таки, рекомендуємо вмикати вручну алгоритм шумозаглушення в налаштуваннях. Це зменшує фоновий шум, забезпечує чистий вокал без зайвих звукових сплесків.  

 

Якість звуку DJI Mic 2

 

А якщо використовувати насадку з вітрозахистом, що йде у комплекті, ви взагалі забудете про інші звуки й фонові перешкоди. 

 

Петлички для DJI Mic 2

 

Загалом, DJI Mic 2 класно розпізнає всі нюанси голосу – від шепоту до голосного співу. Вокал збалансований, тому система підходить для запису відеороликів на YouTube, рилз в Інстаграм, відео для Tik-Tok, нарад, брифінгів, прямих трансляцій.

 

За бажанням, можна під'єднувати до системи зовнішні петлички через 3,5 мм mini jack. 

 

Висновки

 

Мікрофонна система DJI Mic 2 сподобається блогерам, інтерв'юерам, SMM-никам, весільним операторам та іншим фахівцям, які працюють зі звуком. 300-400$ – ціна немаленька, але, з іншого боку – це вклад у майбутню роботу.

 

Огляд мікрофонної радіосистеми DJI Mic 2

 

Ви отримуватимете якісний звук, і ще довго не буде потреби змінювати обладнання. Думаємо, воно того варте.

 

Було
цікаво?
261 лайк
Кількість
перeглядів
1385 переглядів
Поділитись:
Зміст
статті
Було
цікаво?
261 лайк
Кількість
перeглядів
1385 переглядів
Поділитись:
Читайте в
Telegram
 • Товари зі статті:

  Мікрофонна радиосистема DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX) (6941565971364)

  16299 ₴
  Купити
 • Товари зі статті:

  Мікрофонна радиосистема DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX) (6941565971364)

  16299 ₴
  Купити
ПІДПИСКА В 1 КЛІК!