Привіт, друзі! Сьогодні маємо анонс особливої передсвяткової ініціативи МТА.
Кличемо і вас з собою) Долучайтесь, будь ласка, нехай добро масштабується.
В чому ідея?
Впевнені, удома в багатьох із нас десь лежить гаджет, який зламався або просто набрид і став непотрібним.
Пропонуємо відшукати свій старий ноутбук, смартфон чи планшет, які давно збиралися відправити на відпочинок. Приносьте несправний гаджет просто зараз у будь-який магазин чи сервісний центр МТА (адреси тут 👈).
Ми дамо таким ноутам і телефонам з планшетами другий шанс – відремонтуємо, відновимо, налаштуємо для навчання. А напередодні Нового року передамо техніку дітям, для яких такий подарунок є справжньою необхідністю.
Коли реалізуємо це, обов’язково підготуємо звіт як усе відбувалося. Покажемо процес відновлення вашої техніки. Поділимося історією кожної дитини, якій передамо гаджети для навчання.
Долучайтеся до нашої ідеї. Чому б не зробити це саме зараз, напередодні Нового року?