Розділи

Apple працює над великим оновленням iPad Pro

Apple працює над великим оновленням iPad Pro

Надія Кучинська
15.09.2023


Читайте в
Telegram

ПІДПИСКА В 1 КЛІК!

 

Вперше за 5 років на прихильників бренду чекає великий апгрейд.

 

IPad Pro 2024 року змусить користувачів по-іншому подивитися на планшети.

Цей ринок відійшов на другий план в останні кілька років. Функціональні моделі минулих лінійок та телефони з великою діагоналлю дещо знизили потребу у випуску нових планшетів. IPad Pro не бачив значних оновлень в дизайні та характеристиках з 2018 року, а Mini – з 2021. 

Тепер Apple планує повернути їх у стрій. Компанія випустить моделі під прихованими назвами J717, J718, J720 і J721. У лінійці планується два варіанти пристроїв – з дисплеями в 11" та 13".

 

 

Планшети Apple вперше отримають OLED екрани – чіткі, яскраві, контрастні. Тепер кольорова палітра відображатиметься точніше, а чорний колір – глибше. Наразі планшети оснащують мінісвітлодіодами, світлодіодним підсвічуванням, що впливає на якість відображення.

Гаджети отримають чіп М3 наступного покоління. Також одна із версій матиме накопичувач у 4 ТБ – це у 2 рази більше, ніж на поточній моделі iPad Pro. Такий планшет підійде для роботи з фото, відео, ілюстраціями.

 

 

IPad отримає міцний алюмінієвий корпус та Magic Keyboard – комфортну клавіатуру-чохол з трекпадом більшого розміру, ніж у попередніх моделей. Завдяки консольному механізму, планшет нависатиме над клавішною панеллю, що зробить його схожим на ноутбук.

 

Дебют нових моделей iPad Pro очікується навесні або на початку літа 2024 року.

Було
цікаво?

45 лайків

Кількість
перeглядів

276 переглядів

Поділитись:


Було
цікаво?

45 лайків

Кількість
перeглядів

276 переглядів

Поділитись:

Читайте в
Telegram
  • Товари зі статті:

    Планшет Apple iPad Pro 2022 128GB M2 Wi-Fi Space Gray (MNXD3)

    44999 ₴ 37199 ₴
    Детальніше

ПІДПИСКА В 1 КЛІК!