Точно варто звертати більше уваги на те, у якому положенні перебуває наше тіло протягом дня
Якщо і ти схожий на нас та проводиш за робочим столом досить багато часу (більше лише в ліжку), пора подумати про зручне та якісне крісло.
І ні, стільця чи табуретки недостатньо: бо в кінці дня спина болітиме, ніби після тренування.
А щоб не придбати, замість суперкрісла, “кота в мішку”, зараз допоможемо тобі підібрати хороший ігровий варіант👇
Ергономіка та комфорт: що варто знати перед тим як купити геймерське крісло
Обираючи крісло, зверни увагу на його розміри.
Звучить банально, але геймерські крісла відрізняються, залежно від ваги та росту потенційного користувача. Таку ж роль відіграють зовнішні параметри. Тобі ж не треба, щоб крісло займало пів кімнати, правильно? Насправді такі існують).
🔹 Щоб не витрачати час та нерви, рекомендуємо уважно переглянути параметри ігрового крісла.
ТОП-5 бюджетних ігрових крісел, які не розчарують
Щоб полегшити тобі вибір, ми пропонуємо розглянути декілька крісел, добре перевірених нашими клієнтами:
Hator Darkside 2 PRO – середнє крісло з навантаженням до 120 кг, оздоблене PU-шкірою (міцний матеріал із натуральної шкіри, бавовни та поліуретану). Універсальне та довговічне крісло для багатьох.
Hator Arc 2 XL Fabric – “старший брат” попередньої моделі, що витримує вже до 180 кг. Обшите міцною тканиною, це крісло, як і попереднє, має сталеву основу, а також подушку під поперек та голову.
Anda Seat Luna Size L – за розміром не відрізняється від Hator Darkside. Це крісло, обшите нейлоном, здатне нахилятися на 160° (попередні крісла на 170°), що дозволить зручно розміститися під час перегляду відео або фільму.
Anda Seat T-Pro 2 XL – найбільше зі списку крісло, що важить 29 кг та витримує до навантаження до 200 кг. Чимось нагадує диван на колесах). Це все жарти, але місця таке крісло займатиме немало.
Aula F010 – найбюджетніша модель у списку, проте має все потрібне. Крісло оздоблене екошкірою. Витримує навантаження до 120 кг, спинка може нахилятися до 180°.
✔️ Звісно, не обов’язково купувати щось з цього, але як зразок для майбутнього крісла цілком підійде.
Преміум vs Економ: порівнюємо геймерські крісла різних цінових категорій
Принцип ціна/якість працює майже всюди. Але чи варто доплатити за хороше ігрове крісло або ж зекономити декілька тисяч. Тому, порівняємо 2 крісла: Hator Darkside 2 PRO Fabric та 1STPLAYER S02.
Обидва розраховані на вагу до 120 кг, мають подушки під спину та шию. Крісла регулюються по висоті, положенню підлокітників та нахилу спинки (у Hator трохи більший кут).
🔹 Ключову роль грає відіграє сама конструкція та матеріал покриття. Так, обидва крісла сталеві, але сама конструкція, у поєднанні із пластиком, надійніше виглядає у Hator Darkside 2 PRO Fabric. Те, як розташовані та прикріпленні коліщатка, також грає важливу роль.
Ще одне – матеріал обшивки. У 1STPLAYER S02 це штучна шкіра, яка не для всіх виявиться приємною на дотик. Ігрове крісло Hator ж оздоблене тканиною і текстилем, які забезпечуюють хороший кровообіг. Також, матеріали приємні при контакті зі шкірою.
✔️ Основне, за що доводиться переплатити – це матеріал та конструкція, які найбільше впливають на довговічність крісла. Ми не закликаємо купувати лише дорогі ігрові крісла, але тепер стає зрозуміло, що означають більші цифри у цінниках.
Комп’ютерне крісло для довгих стрімів: на що звернути увагу
Ми вже встигли згадати про кровообіг. Для того, аби ти не почував себе овочем після тривалої роботи або гри, а пальці на руках не німіли, потрібно забезпечити максимально комфортне положення тіла на кріслі.
🔹 Щоб це було можливим, як ми вже рекомендували, підбери крісло під свою фігуру та ріст. Радимо звертати увагу на такі параметри як висота крісла, ширина та висота сидіння.
Наостанок, обери положення коли твоя спина, ноги, таз і шия знаходяться у природному положенні, а м’язи не напружуються кожні 5 хвилин. Також, хоча б раз на пів години роби паузу, щоб походити по дому.
Матеріали та довговічність: як правильно вибрати геймерське крісло
🔹 Кожне оздоблення ігрового крісла має свої особливості, тож варто заздалегідь продумати, що буде краще для тебе.
Найміцнішою є натуральна шкіра. Вона гарна та довго не зношується, особливо, якщо за нею доглядати. Мінусом є те, що влітку шкіра сильно нагрівається та не пропускає повітря.
Далі, штучна шкіра й екошкіра. Доглядати за ними вже набагато легше, але і зношуються вони швидше. Але є шанс натрапити на неякісну штучну шкіру, яка вже за рік почне псуватися та злазити.
Тканина є досить міцним та довговічним матеріалом. Вона непогано продувається, що допомагає у спекотні дні. Але варто час від часу її чистити від пилу та бруду.
Сітка – матеріал з найкращою вентиляцією. Навіть через тривалий час твоєму тілу не буде спекотно. Найбільший її недолік – втрата міцності при недбалому ставленні та недовговічність.
Більше цікавого:
✔️ Доповнена реальність, гнучкі дисплеї та штучний інтелект: фішки смартфонів 2025 року
✔️ Недорогий планшет Lenovo Tab M11 з металевим корпусом та стилусом: функції і можливості
✔️ Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Super 12GB: ідеальна для геймерів і творців контенту
✔️ PS5 проти PS5 Pro: порівнюємо найкращі консолі Sony