Період технологій та інновацій: кожен з нас сьогодні користується пристроями, які потребують живлення.
⚡ Зарядні станції здатні зберігати енергію та передати її іншим пристроям. Вони допомагають в усіх сферах людської діяльності: від офісного забезпечення до військової справи.
Особливо зараз, для нас важливе будь-яке джерело електроенергії, що дасть можливість зарядити телефон, залишаючись на зв’язку з рідними, або ноутбук, без якого ми не уявляємо як працювати.
Зарядні станції: принцип роботи та цінність
✔️ Основною метою є зберегти електроенергію, якою зможете скористатись у найбільш неочікуваний момент.
Опинившись посеред дороги з розрядженим акумулятором авто, ви заведете його за допомогою зарядної станції, і це тільки один приклад її застосування.
Залежно від пристрою, який вам потрібно зарядити, станція буде спрямовувати потрібну кількість енергії, щоб запобігти псуванню батареї або акумулятора 🔋
🤔 Що також можна зарядити за допомогою таких станцій?
-
електроніку (смартфони, ноутбуки, планшети, роутери)
-
камери та дрони
-
електроінструменти
-
компресор для шин та GPS
-
медичні прилади 💉
-
побутову техніку
-
електричні скутери, велосипеди та самокати 🛴
Досить величенький список, чи не так?) І його можна ще доповнювати.
ТОП найкращих аналогів EcoFlow від МТА
✔️ Придбати зарядну станцію – нескладне завдання.
Але не завжди преміальна вартість означає таку ж класну якість. Іноді навіть за високу ціну можна отримати “кота в мішку”, або, навпаки, заплатити менше й отримати пристрій на роки вперед.
Ми точно знаємо декілька брендів, не дуже відомих і впізнаваних, але з такою крутою продукцією, що популярній Екофлоу варто починати хвилюватися)
Тому, обирайте ретельно, а ми вам допоможемо 😉
Пропонуємо розглянути 5 альтернативних станцій живлення, які наші спеціалісти вважають найкращими у своєму сегменті.
Bluetti EB3A
Досить компактна зарядна станція, вага якої менше, ніж 5 кг. З місткістю 268 Вт-год вона здатна швидко зарядити ваші електронні пристрої та побутову техніку. Її цілком вистачить на тривале заряджання більш ніж 3 пристроїв водночас, а зручна ручка допоможе переносити станцію швидко й легко.
Хороший вибір аби залишити її вдома для підзарядки іншої техніки або ж взяти у невеликий похід 🏕️
Brazzers BRPRS-1024W
Цей альтернативний варіант вже значно потужніший.
До комплекту Brazzers BRPRS-1024W входить сонячна панель на 160 Вт ☀️, як альтернатива мережі. Зарядна станція місткістю 1024 Вт-год створена для електротехніки та автомобільних компонентів. До речі, для автомобілів тут є спеціальна розетка (прикурювач), але наявні також і звичайні USB.
Вага станції 12 кг, але заживити від неї можна майже все, що заманеться ✅
Voltronic S-500W-30A
Модель, за принципом роботи, чимось схожа на BLUETTI EB3A, але відрізняється кількома моментами. Зовнішній вигляд нагадує великий блок живлення місткістю 154 Вт-год. Серед роз’ємів, звичайний набір, як і у попередніх зарядних станціях: розетка AC 220 В, USB, DC. З їх допомогою можна заживити: смартфон, ноутбук, телевізор, настільну лампу чи навіть холодильник.
🔹 Додатково, у комплекті є запобіжник, який обов’язково треба встановити для початку роботи.
XO PC100C
Найменший представник сьогоднішнього рейтингу.
Цю зарядну станцію можна називати кишеньковою.
Її вага всього 1.6 кг, а місткість – 120 Вт-год (10000 мАг). Вона створена для зарядки електроніки (смартфонів, планшетів, ноутбуків) та дрібної побутової техніки, зокрема проєкторів та ламп. XO PC100C легко брати з собою, бо по факту це просто великий павербанк, який потрібно завчасно зарядити 😁
Jackery 300PLS
Наш список завершує модель, яку вважаємо золотою серединою між усіма представленими вище варіантами ⚖️
До її комплектації входить сонячна панель (40 Вт). Місткість Jackery 300PLS складає 288 Вт-год, що є оптимальною для більшості пристроїв. Цього вистачить і щоб телефон зарядити, і до машини під'єднати: головне, що є потрібні роз’єми. Розмір зарядної станції невеликий, як і вага (5 кг).
Вона чудово підійде для роботи на дворі, поруч із будинком 🏡, але, за потреби, її можна буде легко перемістити.
Висновок
🔹 Звісно, немає сенсу купувати зарядну станцію місткістю 1000 Вт-год для зарядки одного телефона чи ноутбука або сподіватися що маленька станція здатна заживити перфоратор.
Вибирати потрібно ретельно та без поспіху, і ми сподіваємося, що змогли вам у цьому допомогти)
Принаймні тепер, коли з’явиться потреба, ви будете обирати зарядну станцію з думкою: не обов’язково обмежуватись EcoFlow 😉