Смартфон до 4000 грн з штучним інтелектом, хіба це можливо? Так, уявляєте буває навіть таке😉
Це смартфон від культового бренду Motorola серії E13. Крім бюджетної ціни та основної камери з AI, він ще пропонує тривалий час автономної роботи. Але про все по черзі👇
Дизайн
Розпочнемо наш огляд з візуалу. Незважаючи на бюджетну ціну, смартфон Motorola E13 виглядає дуже привабливо та вишукано.
Дисплей гаджета виконаний зі скла, а корпус – з приємного на дотик матового пластику. На задній кришці є срібне лого бренду, а на блоці основної камери – примітка “AI Camera”.
Також смартфон має водостійку конструкцію стандарту IP52 та пропонує користувачам три відтінки на вибір:
- білий (Creamy White);
- зелений (Aurora Green);
- чорний (Cosmic Black).
Продуктивність
Motorola E13 працює на базі процесора Unisoc Tiger T606 з частотою 1.6 ГГц та відеоядром ARM Mali-G57 MP1. Потенціалу цього чипа цілком вистачить для виконання базових задач і гри в легкі ігри. Проте, для ресурсомістких додатків з високими вимогами графіки, цей чип – не найкращий варіант.
Щодо пам’яті, то смартфон має 2 Гб оперативної пам’яті та 64 Гб вбудованої. Також є окремий слот для microSD карти.
Дисплей
Тепер поговоримо про екран. Маємо тут 6.5 дюйма з роздільною здатністю 1600 x 720 та частотою оновлення 60 Гц.
Це доволі традиційний для бюджетних лінійок дисплей, який має класну передачу кольорів й хорошу пікову яскравість. Функції always on через використання технології IPS замість OLED немає. Тому в режимі сну пристрій не буде висвітлювати інформацію про час або інші дані.
Дисплей складає дуже крутий тандем із аудіосистемою Dolby Atmos для перегляду різноманітного медіаконтенту.
Камера
Основна камера Motorola E13 – на 13 Мп. Вона пропонує автофокус, спалах. Але головна фішка – функція на основі штучного інтелекту, яка автоматично покращує якість фотографії.
Знімки в умовах денного світла виглядають дуже добре. З передачею кольорів та деталізацією також все на рівні.
Щоб підвищити продуктивність основної камери при поганому освітленні, розробники додали в інтерфейс нічний режим. Завдяки йому, зображення візуально виглядають більш згладжено.
Також є режим портрет, який автоматично вмикає ефект боке. Його, до речі, можна самостійно налаштувати під свої вподобання.
Фронтальна в моделі на 5 Мп.
Автономна батарея
Ще одна перевага Motorola E13 – батарея місткістю на 5000 мАг. При помірному використанні смартфон може працювати без додаткових підзарядок цілий день.
Якщо для вас важливо, щоб у телефона були гарні показники автономності Motorola E13 – чудовий і, водночас, бюджетний варіант.
Плюси і мінуси ультрабюджетника від Motorola
Наостанок, поговоримо про переваги та недоліки Motorola E13👇
тривалий час автономної роботи;
класний стереодинамік;
яскравий дисплей;
функція ШІ для основної камери;
демократична ціна.
|
невеликий обсяг оперативки;
середній процесор.
Motorola E13 – безпрограшний варіант, якщо ви шукаєте бюджетний та надійний смартфон. Хоча він і не може справитися з вимогливими, важкими програмами, базові задачі виконує на відмінно)
Більше цікавого: