11 липня компанія Nothing презентувала світу друге покоління свого фірмового прозорого флагмана Nothing Phone (2).
Візуально новинка дуже схожа на попередника, але різниця між ними все-таки є.
Дизайн і особливості конструкції
Особливість смартфонів Nothing Phone, яку видно неозброєним оком – унікальний дизайн. Ця фішка істотно відрізняє флагмани лінійки від інших конкурентів. Скляна задня кришка з програмованою світлодіодною підсвіткою та корпус з алюмінію додають шарму обидвом моделям.
По факту, візуально вони майже аналогічні. Nothing Phone (2) відрізняється лише вищим рівнем захисту – IP54, на відміну від IP53 свого попередника. А також володіє покращеним інтерфейсом Glyph з вбудованим датчиком освітлення для автоматичного регулювання яскравості підсвітки, що залежить від освітлення навколо.
Екран
Розмір дисплея новинки, порівняно з минулорічною моделлю, збільшився. На заміну екрана 6,55 дюйма в Nothing Phone (1), прийшов 6,7 дюймовий у Nothing Phone (2). У будь-якому випадку, отримаєте якісну OLED-панель з роздільною здатністю Full HD+.
Камери
Смартфони лінійки мають подвійну 50-мегапіксельну основну камеру. Різниця саме в її функціоналі. Nothing Phone (2) оснащений вдосконаленим 18-бітним ISP-процесором, який обробляє дані в 4000 разів швидше ніж Nothing Phone (1). Також флагман отримав новий алгоритм Advanced HDR. Більш деталізовані знімки із різними рівнями експозиції гарантовані.
Вдосконалення зазнала і фронтальна камера новинки. Вона має кращу роздільну здатність – 32 мегапікселі проти 16 мегапікселів попередника.
Батарея
Зміни не оминули й акумулятор. Якщо у Nothing Phone (1) батарея мала місткість 4500 мАг, підтримувала швидку зарядку на 33 Вт та бездротову 15 Вт. То новенький Nothing Phone (2) пропонує об'єм – 4700 мАг, потужність швидкої зарядки 45 Вт і бездротової – 15 Вт.
Продуктивність
Nothing Phone (1) оснащений чіпсетом середнього класу Qualcomm Snapdragon 778G+ з восьмиядерним процесором із максимальною тактовою частотою 2,5 ГГц. Він достатньо продуктивний та потужний. Але, у порівнянні з Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 який розміщується під кришкою новинки – програє.
Для виконання ресурсомістких завдань та запуску важких ігор, Nothing Phone (2) підійде набагато краще, ніж попередник. Все завдяки тому, що чіп Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 підвищив продуктивність процесора до 30%.
Відмінності у програмному забезпеченні також є. Перше покоління працює на Android 12 з брендовою оболонкою Nothing OS. Друге отримало модернізовану версію ОС – Android 13.
Щодо пам’яті, то Nothing Phone (1) має 12 Гб оперативки та 256 Гб накопичувача. У Nothing Phone (2) ідентичний запас ОЗУ, але до 512 Гб збільшився об’єм внутрішньої пам’яті.
Плюси та мінуси і Nothing Phone (1) і Nothing Phone (2)
Детально розглянувши смартфони, можемо поділитися власною оцінкою, щодо того які переваги та недоліки отримав кожен з них.
Nothing Phone (1):
хороший процесор;
великий об’єм акумулятора;
низька вартість, якщо порівнювати з новинкою.
|
процесор середнього класу;
повільна провідна зарядка.
Nothing Phone (2):
новенька версія ОС;
великий об’єм батареї;
швидка провідна зарядка;
великий дисплей.
|
великі розміри та вага;
висока ціна.
Обидва смартфони лінійки мають прокачаний функціонал та унікальний дизайн. Якщо ви хочете стати власникам найновішого та найпродуктивнішого – обирайте Nothing Phone (2). Цікавить хороший варіант за розумною ціною? Тоді зверніть увагу на Nothing Phone (1).
А ще більше корисних порад та крутих новинок від МТА шукайте в нашому Телеграм.
Більше цікавого: