Система для «розумного» захисту будинку: крутий український Ajax

Система для «розумного» захисту будинку: крутий український Ajax

Система для «розумного» захисту будинку: крутий український Ajax

Система для «розумного» захисту будинку: крутий український Ajax

Бездротові охоронні комплекти Ajax легко монтуються, мають зручне мобільне управління, високу надійність. Їх використовують для професійного захисту житла і цінних речей. А створюють в Україні, уявляєте?

У Києві також є свій Apple. Це компанія Ajax Systems, яка за кілька років стала провідним виробником систем безпеки у Європі. Її гаджети продаються у більш ніж 75 країнах світу. Навіть упаковка чимось схожа на коробки з айфонами. А сам власник не приховує, що американська компанія з Купертіно стала для них зразком))

Під брендом Ajax випускають 

 • інтелектуальні централі системи безпеки (хаби), 
 • різноманітні датчики, 
 • пристрої звукового оповіщення, 
 • функціональні пульти дистанційного керування, 
 • реле, що дозволяють автоматизувати управління електроприладами, 
 • модулі для інтеграції комплексів Аякс з відеокамерами, датчиками і сторонніми системами.

Зв’язок між усіма пристроями системи безпеки Ajax Systems досягає 2000 м. Це можливо завдяки бездротовій технології Jeweller. Такий радіозв’язок не поступається провідному з’єднанню. Його сигнал надійно зашифрований від перехоплення, а при спробі глушіння система Ajax змінить частоту і подасть застережливий сигнал про це. 

Навіть, якщо відсутнє живлення в електромережі, система безпеки Ajax зберігає працездатність упродовж майже 10 годин. Саме таким ресурсом володіє вбудований акумулятор. 

Переваги охоронних систем Ajax

 • можливість управління за допомогою мобільного застосунку, 
 • підтримка створення резервних копій, 
 • криптозахист, 
 • відмовостійкість, 
 • робота в екстремальних умовах, 
 • енергоефективність, 
 • концептуальний дизайн.

Але головне в цій системі – це простота, стабільність, надійність та швидкість. 

За потреби, все легко відключається, знімається і встановлюється на новому місці. Можна під’єднати систему до пульту охоронної компанії (як приватної, так і державної поліції охорони).

Як працює Ajax

Система миттєво реагує на загрозу завдяки датчикам руху, диму, води й передає сигнал тривоги на девайс користувача і пульт охоронної компанії. Керувати системою безпеки можна через додатки для iOS, Android, macOS і Windows. 

Про всі неоднозначні або відверто тривожні моменти система сповіщає за допомогою push-повідомлень, SMS та дзвінків.

Що входить в екосистему

На сьогодні продуктова серія Ajax складається з 27 пристроїв. 

Інтелектуальна централь – хаб – є ключовим елементом системи безпеки, її мозком, який контролює роботу всіх пристроїв Ajax і в разі загрози відправляє сигнал тривоги. Для зв’язку з хмарним сервісом Ajax Cloud хаб може використовувати дротовий інтернет (Ethernet), Wi-Fi і дві 2G/3G SIM-карти (кількість доступних каналів зв’язку залежить від версії хаба).

Окрім хабів, датчиків відкриття дверей/вікон, руху, диму, води та розбиття скла, в Ajax також є сирени, ретранслятори сигналу, сенсорна панель керування, тривожна кнопка, розумні розетки і реле для керуванням електроприладами.

Датчик руху з фотокамерою для підтвердження тривог: Ajax MotionCam

Ajax здатен спростити життя – системою керуєш віддалено за допомогою мобільного застосунку, датчики захищені від хибних спрацювань, а новий датчик MotionCam, який компанія випустила у рамках свого мультирелізу, зніматиме фото в разі тривожного спрацювання.

Датчик руху з фотокамерою для підтвердження тривог MotionCam використовується у приміщенні і здатен визначати рух на відстані до 12 м. Пристрій розпізнає людину з першого кроку і не реагує на тварин. 

Вбудована камера може зробити до 5 знімків з роздільною здатністю до 640 х 480 пікселів. Серія фотографій відтворюється в застосунку як анімація, що дає змогу оцінити подію в динаміці. Кожен кадр серії фотографій можна зберегти окремо, або всю серію одночасно як GIF-анімацію або mp4-відео. Фотографії доступні в застосунках Ajax та на пультовому програмному забезпеченні охоронної компанії. Сигнал тривоги спрацьовує за 0.15 сек, а надійність системи виключає хибні спрацювання. Встановленої батарейки вистачатиме до 4 років роботи, це набагато більше, ніж пропонують аналоги. Про час заміни батарейок датчик вас неодмінно сповістить.

Які сценарії передбачено?

 • Нічний режим за розкладом – аякс автоматично ставить під охорону периметр будинку і оберігає сон вашої родини. Сценарій виключає людський фактор, коли можна випадково забути увімкнути охоронну систему.
 • Антизатоплення – датчики протікання LeaksProtect з перших крапель визначать прорив труби, протікання пральної або посудомийної машини. A сценарій автоматично перекриє воду і запобіжить потопу.
 • Освітлення території під час проникнення – система злякає грабіжників ще на підступах до будинку за допомогою сліпучого світла і гучних сирен.
 • Імітація присутності – їдучи з дому надовго, можна налаштувати графік роботи освітлення і аудіосистеми. Житло не буде виглядати порожнім під час відсутності мешканців і не приверне увагу грабіжників.
 • Обігрів житла за графіком – зі сценаріями Ajax можна заощаджувати на опаленні. Система дозволяє налаштувати роботу теплої підлоги за розкладом і автоматично включатиме електрокотел або бойлер вночі, коли електрика дешевша.
 • Автоматичні двері та ролети – сценарій виключає ситуацію, коли співробітники забувають опустити ролети або замкнути двері. Це відбувається автоматично під час постановки Ajax під охорону або за розкладом.
 • Знеструмлення будинку в разі пожежі – пожежні датчики моментально відреагують на появу диму і зростання температури. А сценарій миттєво знеструмить приміщення.

Socket, що спрощує життя і зберігає нерви

Для створення ефекту присутності, коли вдома нікого немає, можна через додаток налаштувати ввімкнення світла та телевізора у визначений час. Для цього знадобиться розумна розетка Socket. Вона не лише вмикає/вимикає пристрої по команді, а й підраховує кількість спожитої електроенергії, захищає техніку від перегорання і короткого замикання. 

Ajax Button – тривожна кнопка і пульт керування

Є у Ajax крута кнопка – Button. Її можна налаштувати і використовувати як тривожну. В цьому разі, сигнал надійде всім зареєстрованим користувачам і на пульт охорони. Кнопку можна дати дитині, яка гуляє у дворі, літнім батькам чи просто мати при собі, йдучи додому пізно вночі.

Ajax Button використовують і як пульт керування. Наприклад, налаштовують сценарій на вимкнення/ввімкнення світла чи інші дії. У налаштуваннях кнопки є можливість запрограмувати короткий та довгий натиск.

Коли безпека під контролем

Сьогодні існує загроза, що безпека людини, її близьких або майна опиниться в небезпечній ситуації. Але ж ми живемо в епоху технологій та маємо змогу скористатися смарт-розробками. 

Облаштувавши дім розумними датчиками, можна запобігти затопленню сусідів, пожежі, пограбуванню тощо. Сценарії детально продумані та працюють надійно як швейцарський годинник. 

Більше цікавого: “Ми не припиняли роботу жодного дня в умовах війни”

Більше
новин

aside_news
image preview_sm

Корисні сервіси, які у 2022 стали безкоштовними для українців

Різні застосунки та відомі освітні платформи пропонують безкоштовні доступи до свого функціоналу, аби ми мали можливість вивчати іноземні мови, спілкуватися по відеозв’язку, читати книги, здобувати нові професії, шукати роботу тощо Багато світових та українських компаній підтримують сьогодні українців у такий спосіб. Бо кожен прагне внести свій вклад у перемогу та зробити все, що від нього […]

image preview_sm

Обмін техніки в МТА

Популярна програма обміну в магазинах МТA – можливість оновити свій: смартфон (пріоритетно – Apple, але приймаємо й гаджети інших брендів у гарному стані)  планшет ноутбук ігрову приставку Взамін – обирайте новий гаджет будь-якого бренду, а ми дамо оцінку старого лише за 5 хвилин. Різницю в ціні оплачуйте готівкою чи банківською карткою.  24лайків Було цікаво?

image preview_sm

“Ми не припиняли роботу жодного дня в умовах війни”

24 лютого новина про початок війни, звісно, шокувала. Тому цього ж дня керівники компанії організували загальнокомандний meet. Потрібно було заспокоїтись і обговорити декілька орієнтовних планів дій Ключовим розумінням стало те, що ми, однозначно, продовжуємо роботу. Наскільки це можливо…  МТА опинилась в умовах відсутності доступу до складів та магазинів у Києві, з розірваною логістикою і без […]

image preview_sm

ТОП кращих планшетів для роботи і розваг

Планшет залишається одним із найкомпактніших гаджетів для споживання контенту, розваг та продуктивної роботи. А можливість підключення клавіатури дозволяє виконувати практично всі завдання, які ми звикли робити за ноутбуком. Якщо вам потрібен такий гаджет для роботи, навчання чи відпочинку, важливо правильно його вибрати. Саме тому ми підготували ілюстрований топ найкращих планшетів 2022, які вже зараз можна […]

image preview_sm

Ігрові гаджети й аксесуари: новий рівень потужності

Нещодавно натрапили на цікаве дослідження українського ринку відеоігор. Виявляється, 63% людей віком 31-35 років грають в комп’ютерні ігри, щоб відволіктися, перезавантажитись і відпочити. А геймери-підлітки, майже на 80% сприймають гру як розвагу. Більша частина українців воліє грати на смартфонах і комп’ютерах. І лише 15% геймерів найчастіше обирають консолі.  Існує стереотип, що комп’ютерні ігри –  марна […]

image preview_sm

ТОП-12 популярних смартфонів початку 2022

Флагманські смартфони приваблюють аудиторію новими просунутими функціями, бюджетні – поліпшеним дизайном та хорошою продуктивністю У МТА-рейтинг кращих смартфонів початку 2022 року в Україні потрапили моделі, які щодня завойовують все більше прихильників. Вони оснащені відмінними камерами, хорошою продуктивністю, вражаючою автономністю, сучасним форм-фактором і привабливим дизайном.  Разом з тим, у нашій підбірці немає моделі, яка б підійшла […]

image preview_sm

Китайський Новий рік 2022

Не лише українці люблять Новий рік та з розмахом його святкують. Це свято дуже поважають китайці. У них існує власна новорічна міфологія. А яскравий китайський Новий рік і новорічні тварини-символи Піднебесної відомі у всьому світі Цікаво, що цьогоріч китайці зустрічатимуть не 2022 рік, як решта світу, а 4720-ий. Символом року за східним гороскопом стане Чорний […]

image preview_sm

Смарт-годинники, які найчастіше обирають дівчата

Яким ви уявляєте собі кращий жіночий розумний годинник? Як правило, це невеликий, елегантний і дуже функціональний гаджет у ніжній кольоровій тональності Існує ще декілька характеристик, які суб’єктивно дозволяють ідентифікувати деякі моделі smart watch як жіночі:  Компактність – смарт годинник для дівчат частіше всього невеликий за розміром. А ще він не має бути надто важким, щоб […]

відгуки

avatar
first comment

Будьте першими хто залишить КОМЕНТАР!