Система для розумного захисту будинку: крутий український Ajax

Система для розумного захисту будинку: крутий український Ajax

Система для «розумного» захисту будинку: крутий український Ajax

Система для розумного захисту будинку: крутий український Ajax

Бездротові охоронні комплекти Ajax легко монтуються, мають зручне мобільне управління, високу надійність. Їх використовують для професійного захисту житла і цінних речей. А створюють в Україні, уявляєте?

У Києві також є свій Apple. Це компанія Ajax Systems, яка за кілька років стала провідним виробником систем безпеки у Європі. Її гаджети продаються у більш ніж 75 країнах світу. Навіть упаковка чимось схожа на коробки з айфонами. А сам власник не приховує, що американська компанія з Купертіно стала для них зразком))

Під брендом Ajax випускають 

 • інтелектуальні централі системи безпеки (хаби), 
 • різноманітні датчики, 
 • пристрої звукового оповіщення, 
 • функціональні пульти дистанційного керування, 
 • реле, що дозволяють автоматизувати управління електроприладами, 
 • модулі для інтеграції комплексів Аякс з відеокамерами, датчиками і сторонніми системами.

Зв’язок між усіма пристроями системи безпеки Ajax Systems досягає 2000 м. Це можливо завдяки бездротовій технології Jeweller. Такий радіозв’язок не поступається провідному з’єднанню. Його сигнал надійно зашифрований від перехоплення, а при спробі глушіння система Ajax змінить частоту і подасть застережливий сигнал про це. 

Навіть, якщо відсутнє живлення в електромережі, система безпеки Ajax зберігає працездатність упродовж майже 10 годин. Саме таким ресурсом володіє вбудований акумулятор. 

Переваги охоронних систем Ajax

 • можливість управління за допомогою мобільного застосунку, 
 • підтримка створення резервних копій, 
 • криптозахист, 
 • відмовостійкість, 
 • робота в екстремальних умовах, 
 • енергоефективність, 
 • концептуальний дизайн.

Але головне в цій системі – це простота, стабільність, надійність та швидкість. 

За потреби, все легко відключається, знімається і встановлюється на новому місці. Можна під’єднати систему до пульту охоронної компанії (як приватної, так і державної поліції охорони).

Як працює Ajax

Система миттєво реагує на загрозу завдяки датчикам руху, диму, води й передає сигнал тривоги на девайс користувача і пульт охоронної компанії. Керувати системою безпеки можна через додатки для iOS, Android, macOS і Windows. 

Про всі неоднозначні або відверто тривожні моменти система сповіщає за допомогою push-повідомлень, SMS та дзвінків.

Що входить в екосистему

На сьогодні продуктова серія Ajax складається з 27 пристроїв. 

Інтелектуальна централь – хаб – є ключовим елементом системи безпеки, її мозком, який контролює роботу всіх пристроїв Ajax і в разі загрози відправляє сигнал тривоги. Для зв’язку з хмарним сервісом Ajax Cloud хаб може використовувати дротовий інтернет (Ethernet), Wi-Fi і дві 2G/3G SIM-карти (кількість доступних каналів зв’язку залежить від версії хаба).

Окрім хабів, датчиків відкриття дверей/вікон, руху, диму, води та розбиття скла, в Ajax також є сирени, ретранслятори сигналу, сенсорна панель керування, тривожна кнопка, розумні розетки і реле для керуванням електроприладами.

Датчик руху з фотокамерою для підтвердження тривог: Ajax MotionCam

Ajax здатен спростити життя – системою керуєш віддалено за допомогою мобільного застосунку, датчики захищені від хибних спрацювань, а новий датчик MotionCam, який компанія випустила у рамках свого мультирелізу, зніматиме фото в разі тривожного спрацювання.

Датчик руху з фотокамерою для підтвердження тривог MotionCam використовується у приміщенні і здатен визначати рух на відстані до 12 м. Пристрій розпізнає людину з першого кроку і не реагує на тварин. 

Вбудована камера може зробити до 5 знімків з роздільною здатністю до 640 х 480 пікселів. Серія фотографій відтворюється в застосунку як анімація, що дає змогу оцінити подію в динаміці. Кожен кадр серії фотографій можна зберегти окремо, або всю серію одночасно як GIF-анімацію або mp4-відео. Фотографії доступні в застосунках Ajax та на пультовому програмному забезпеченні охоронної компанії. Сигнал тривоги спрацьовує за 0.15 сек, а надійність системи виключає хибні спрацювання. Встановленої батарейки вистачатиме до 4 років роботи, це набагато більше, ніж пропонують аналоги. Про час заміни батарейок датчик вас неодмінно сповістить.

Які сценарії передбачено?

 • Нічний режим за розкладом – аякс автоматично ставить під охорону периметр будинку і оберігає сон вашої родини. Сценарій виключає людський фактор, коли можна випадково забути увімкнути охоронну систему.
 • Антизатоплення – датчики протікання LeaksProtect з перших крапель визначать прорив труби, протікання пральної або посудомийної машини. A сценарій автоматично перекриє воду і запобіжить потопу.
 • Освітлення території під час проникнення – система злякає грабіжників ще на підступах до будинку за допомогою сліпучого світла і гучних сирен.
 • Імітація присутності – їдучи з дому надовго, можна налаштувати графік роботи освітлення і аудіосистеми. Житло не буде виглядати порожнім під час відсутності мешканців і не приверне увагу грабіжників.
 • Обігрів житла за графіком – зі сценаріями Ajax можна заощаджувати на опаленні. Система дозволяє налаштувати роботу теплої підлоги за розкладом і автоматично включатиме електрокотел або бойлер вночі, коли електрика дешевша.
 • Автоматичні двері та ролети – сценарій виключає ситуацію, коли співробітники забувають опустити ролети або замкнути двері. Це відбувається автоматично під час постановки Ajax під охорону або за розкладом.
 • Знеструмлення будинку в разі пожежі – пожежні датчики моментально відреагують на появу диму і зростання температури. А сценарій миттєво знеструмить приміщення.

Socket, що спрощує життя і зберігає нерви

Для створення ефекту присутності, коли вдома нікого немає, можна через додаток налаштувати ввімкнення світла та телевізора у визначений час. Для цього знадобиться розумна розетка Socket. Вона не лише вмикає/вимикає пристрої по команді, а й підраховує кількість спожитої електроенергії, захищає техніку від перегорання і короткого замикання. 

Ajax Button – тривожна кнопка і пульт керування

Є у Ajax крута кнопка – Button. Її можна налаштувати і використовувати як тривожну. В цьому разі, сигнал надійде всім зареєстрованим користувачам і на пульт охорони. Кнопку можна дати дитині, яка гуляє у дворі, літнім батькам чи просто мати при собі, йдучи додому пізно вночі.

Ajax Button використовують і як пульт керування. Наприклад, налаштовують сценарій на вимкнення/ввімкнення світла чи інші дії. У налаштуваннях кнопки є можливість запрограмувати короткий та довгий натиск.

Коли безпека під контролем

Сьогодні існує загроза, що безпека людини, її близьких або майна опиниться в небезпечній ситуації. Але ж ми живемо в епоху технологій та маємо змогу скористатися смарт-розробками. 

Облаштувавши дім розумними датчиками, можна запобігти затопленню сусідів, пожежі, пограбуванню тощо. Сценарії детально продумані та працюють надійно як швейцарський годинник. 

Більше цікавого: “Ми не припиняли роботу жодного дня в умовах війни”

Більше
новин

aside_news
image preview_sm

Порівняння Airpods 2 і Airpods pro або AirPods pro 2: чим відрізняються – МТА

AirPods – одна із кращих розробок Apple. Лінійка бездротових навушників нещодавно поповнилась розкішною моделлю Apple AirPods Pro 2. Тож ми підготували детальний огляд-порівняння AirPods pro 2, Airpods 2 vs Airpods pro. Останні дві моделі відомі та ду-у-уже популярні. Але новинка також яскраво заявила про себе. То які із навушників краще вибрати? Їх функціонал, дизайн, характеристики […]

image preview_sm

iPhone 13 vs iPhone 14: основні відмінності між моделями – MTA

iPhone 14 – один із головних героїв нещодавньої презентації Apple. Цей смартфон отримав багато функціональних оновлень та став очікуваним гаджетом 2022 року Нам стало цікаво з’ясувати чим конкретно iPhone 14 відрізняється від свого попередника 13 та чи варто оновлюватись саме на цю модель або її pro-версію. Конструкція та дизайн Лінійка 2022 року вирізняється тим, що […]

image preview_sm

Apple провела осінню презентацію 2022 року

Технологічна подія вересня, яка щороку залишається незмінною  – презентація новинок Apple  Трансляція цього івенту, ввечері 7 вересня, зібрала перед моніторами мільйони глядачів. Ми, звісно, також слідкували, щоб розповісти про деталі “яблучних” оновлень та обговорити з вами найцікавіше. Очікуваний iPhone 14, годинники Watch 8, навушники AirPods Pro 2 і ще декілька сюрпризів від Apple. Розповідаємо коротко […]

image preview_sm

Рейтинг смарт-годинників: 15 найкращих моделей

Ми відшукали для вас найкращі смарт-годинники 2022 року. Всі такі різні… Але кожен привабливий по-своєму Це не класичний топ або рейтинг, а, швидше, підбірка-рекомендація. Сьогодні розповідаємо про розумні годинники від відомих брендів, з широким набором функцій, різного дизайну та вартості. Який смарт-годинник вибрати? У фокус рекомендації експертів МТА потрапили смарт-годинники, які, залежно від ситуації, виконують […]

image preview_sm

ТОП 10 кращих безпровідних навушників 2022 року – MTA

У свіжий рейтинг безпровідних навушників потрапили TWS з найкращим звуком, крутим функціоналом, комфортним використанням Ми випробували й протестували 10 різних моделей від популярних сучасних виробників: Baseus, Anker, Apple, Huawei, JBL, Oppo, Xiaomi, Gelius. Детально розповімо про можливості кожної із них.  Безпровідні навушники – рейтинг літа 2022 Експерти МТА зібрали моделі абсолютно різних брендів. Це наш […]

image preview_sm

Xiaomi Mi band 6 vs 7: який фітнес-браслет кращий

Mi Band 7 – трендова новинка фітнес-браслета Xiaomi. Вона лише нещодавно з’явилася в Україні. Тож користувачі в очікуванні якісних змін функціоналу улюбленого бюджетного mi band  То чим відрізняється ця модель від попередньої? Які цікаві функції додав виробник? Чи варто оновлюватись просто зараз? Батл mi band 6 vs mi band 7 прояснить всі деталі апгрейду. Дисплей […]

image preview_sm

Топ телефонів до 4000 грн: яку модель краще вибрати у 2022 році

Сфера мобільних телефонів дуже різноманітна. Сьогодні можна легко знайти для себе кращу модель бажаного функціоналу, дизайну та ціни Розповімо про декілька смартфонів, які коштують до 4000 грн. Попри скромний бюджет, вони не розчаровують власників і своє призначення виконують гідно  Обирати кращий смартфон до 4000 грн між якістю і низькою ціною не доведеться. Бренди Samsung, Tecno, […]

image preview_sm

Xiaomi Mi Band 7 нового покоління: кращий фітнес-трекер 2022

Багато людей купують аксесуари фітнес лінійки Mi Band не лише тому, що вони популярні.  Xiaomi, як і раніше, створює дійсно чудові та якісні браслети. А нещодавно бренд оголосив про вихід нового покоління фітнес-трекерів Xiaomi Mi Band 7 отримав оновлений дизайн, вдосконалене програмне забезпечення та додаткові функціональні можливості. Пристрій підтримує понад сотню спортивних режимів. Користувачі можуть […]

відгуки

avatar
author

A-Лінійка Samsung Galaxy: хіти 2022 року серед смартфонів • MTA BLOG

2022-05-23 15:28:30

[…] Більше цікавого: “Система для «розумного» захисту будинку: крутий укра… […]

0
0