Розділи

Ноутбук для навчання: прокачай школу

Ноутбук для навчання: прокачай школу

Олена Калинчук
03.08.2023
5 хв
04.09.2023
Було
цікаво?
740 лайків
Кількість
перeглядів
3941 перегляд

Без сучасної техніки неможливо уявити сучасне навчання. Не лише студентам, але й наймолодшим школярам необхідний портативний комп’ютер. З ним і знання отримувати цікавіше. І пограти можна у перервах між уроками. 

 

Розповімо сьогодні, який ноут краще вибрати дитині та де можна купити його вигідно.

 

Який тип ноутбука найкраще підійде для навчальних завдань

 

Продуктивність, портативність, хороший обсяг пам'яті, тривалий час роботи без підзарядки, якісний дисплей. Це – з основного, що варто враховувати. Ціна, звісно, також має значення. Круто, коли натрапляєш на ноут своєї мрії, а він ще й зі знижкою продається чи з подарунками. Ідеальне комбо))

Типи лептопів, які подобаються дітям:

Ультрабук: ідеальний варіант, якщо шукаєте легкий та портативний комп'ютер для навчання. Він має дуже сучасний дизайн, тонкий корпус і може довго працювати без підзарядки. Ультрабуки оснащені потужними процесорами та достатньою кількістю оперативної пам'яті – програми для навчання працюватимуть швидко.

2-в-1 ноутбук: може здійснювати перехід від ноутбука до планшета. Він оснащений дотиковим екраном і може працювати у режимі планшета, що зручно було записувати нотатки та виконувати інтерактивні завдання.

 

 

Геймерський ноутбук: з потужним процесором, великим обсягом оперативної пам'яті та якісними графічними картами, що робить його ідеальним для ресурсоемних завдань та ігор. Він, зазвичай, трохи важчий, ніж класичні моделі. Але забезпечує надійну продуктивність.

Хромбук: ноутбук, що працює на операційній системі Chrome OS та зосереджені на роботі з хмарними сервісами та онлайн-програмами. Може бути відмінним вибором для шкільних завдань та навчання з використанням інтернет-ресурсів.

 

Де купити ноутбук дитині по акції

 

Ми однозначно відповідаємо на це запитання)) Бо впевнені у своєму асортименті й цінах. Це не реклама зараз, швидше – корисна інформація і порада. 

 

Зараз в МТА, певно, найширший асортимент ноутбуків за останній час – більше 100 моделей. Від бюджетних базових варіантів до найновіших крутих макбуків. А до 31 серпня діє акція: при покупці ноутбука даруємо сертифікат на суму до 1000 грн. 

 

Встигніть купити техніку вигідно, нехай допомагає отримувати лише відмінні оцінки)

Було
цікаво?
740 лайків
Кількість
перeглядів
3941 перегляд
Поділитись:
Зміст
статті
Було
цікаво?
740 лайків
Кількість
перeглядів
3941 перегляд
Поділитись:
Читайте в
Telegram
ПІДПИСКА В 1 КЛІК!