Вибір ігрової мишки – надзвичайно важливий момент. Адже цей аксесуар, у в прямому сенсі слова, – “права рука” геймера. І від їхнього вдалого симбіозу залежить ігровий успіх та комфорт під час проходження гри.
Під час вибору потрібно детально розібратися у характеристиках та параметрах девайса. Щоб ви не витрачали на пошуки ігрової мишки багато часу, вирішили коротко розповісти про основне та швидко “ввести у курс справи” 👇
Які характеристики комп'ютерних мишок важливі для геймінгу
Для того, щоб підібрати ідеальну мишку, яка витримає всі ігрові баталії, потрібно знати декілька деталей.
По-перше, звертайте уваги саме на геймерські мишки, а не офісні. У перших – більш просунута начника та кращі показники. Такі девайси створені спеціально для гри.
По-друге, асортимент ігрових моделей дуже різноманітний, тому варто враховувати не лише ціну та дизайн, а й:
- Форму. Важливо, щоб мишка комфортно лежала в руці.
- Тип сенсора (оптичний світлодіодний, оптичний лазерний, лазерний).
- Елементи управління: коліщатка, клавіші та інші деталі.
- Параметри DPI. Як правило, чим вище цей показник, тим краща точність.
- Тип підключення: бездротова чи дротова.
Тепер детальніше поговоримо про основні параметри ігрових комп’ютерних мишок 👇
Дизайн та форм-фактор
Незалежно від того, наскільки потужна начинка у мишки, важливо, щоб вам було зручно нею користуватися.
Існують дві форми:
- симетричні – універсальні для всіх користувачів;
- асиметричні – для “правші” або “шульги”.
Яку обрати? Якщо надаєте перевагу синговим іграм, для яких важлива плавність дій, обирайте девайси під всю долоню. Компактні моделі підійдуть любителям стрілялок, де потрібна висока швидкість.
Не менш важливо і те, якого розміру мишка. Великі забезпечують зручне утримання всією рукою, середні підходять для різних варіантів тримання, а маленькі – надзвичайно мобільні, особливо у тандемі з ноутбуком.
Параметр DPI для комфортної гри
При виборі мишки також важливо врахувати її роздільну здатність (DPI). Як правило, ігрові аксесуари досягають значних показників у межах 16000 dpi. Але не завжди така висока роздільна здатність є гарантом високої точності.
У деяких випадках ігроманам вистачає і менших показників. До прикладу, для проходження шутерів вони обирають гаджети із параметрами 800 DPI або 1200 DPI. Для ігор-стратегій, MOBA або RPG – 4000-6400 DPI.
Порада. Обирайте геймерську мишку не тільки зважаючи на максимальну роздільну здатність. Вибирайте модель під ваші ігрові уподобання.
Яку комп'ютерну мишку краще вибрати: бездротову чи дротову
За типом підключення мишки можна поділити на три групи:
- Дротові. Вони забезпечують стабільну роботу, високу частоту опитування та мінімальний час відгуку. Перевага таких моделей – стійке кабельне підключення, яке не потребує підзарядки. Щодо недоліків, то такі гаджети не підходять для комп'ютерів, які далеко розміщені.
- Бездротові. Такі моделі мишок не обмежують рухів користувача, завдяки відсутності дрота. Саме тому ними зручно користуватися в обмеженому просторі. Проте, є у таких гаджетів і мінуси: більша вага, необхідність підзарядки та висока ціна.
- Комбіновані (дротова+бездротова). Найуніверсальніший варіант, який дозволяє під’єднувати мишку до ноутбука або комп’ютера двома методами на вибір.
Найпопулярніші ігрові мишки в МТА
Ну і наостанок, для вашої зручності, вирішили розповісти про три найпопулярніші ігрові мишки 👇
Razer Viper V2 Pro
Razer – один із найбільш відомих брендів, який славиться своїми геймерскими гаджетами. Девайси компанії оснащені високоточними сенсорами, програмованими елементами та мають приголомшливий візуал.
Асортимент ігрових мишок у них також надзвичайно різноманітний. Але особисто вам пропонуємо придивитися до моделі Razer Viper V2 Pro. Це буквально “ламборгіні” серед мишок для комп’ютера.
З основних особливостей цієї красуні:
- п’ять програмованих клавіш;
- до 80 годин автономної роботи на одному заряді;
- оптичні датчики для надшвидкої роботи;
- маленька вага, всього 58 г;
- швидке спрацьовування в 0,2 мс без затримок.
Ну і звісно, неймовірний дизайн. Білий колір, разом з комбінацією матового та глянцевого покриттів, виглядає ну дуже вишукано.
маленька вага;
тривалий час автономної роботи;
оптичні датчики та програмовані клавіші.
|
ціна.
Hator Pulsar 2 Pro
Hator – український бренд, якому надають перевагу професійні кіберспортсмени. Його аксесуари вирізняються серед інших не лише хорошими функціональними можливостями, а й демократичною ціною.
Щодо ігрових мишок, рекомендуємо звернути увагу на Hator Pulsar 2 Pro. Ця модель має:
- RGB підсвічування;
- шість програмованих кнопок;
- роздільну здатність 1600 dpi;
- оптичний сенсор;
- понад 50 годин автономної роботи.
Візуал у мишки класичний: чорний колір корпусу з логотипом та дугою підсвітки знизу. Форма ергономічна, підійде, як для “правші” так і для “шульги”.
програмовані клавіші та оптичний сенсор;
роздільна здатність 1600 dpi;
тривалий час автономної роботи;
демократична ціна.
|
великий розмір, не найкращих варіант для власників або власниць маленьких долонь.
Logitech G502 X Plus
І ще один відомий бренд, який пропонує користувачам широкий спектр ігрової продукції – Logitech. Серед мишок компанії особливої уваги вартує модель Logitech G502 X Plus.
У ній є все, що так люблять ігромани. Починаючи із незвичайного та водночас зручного форм-фактору для “правші”, підсвітки. Закінчуючи роздільною здатністю 25600 dpi, 13 кнопками, мініатюрним приймачем та оптичним сенсором.
підсвічування;
зручний форм-фактор;
роздільна здатність 25600 dpi;
оптичний сенсор;
13 програмованих кнопок.
|
ціна;
лише для правші.
На цьому все. Сподіваємося наша стаття була корисною і тепер ви з легкістю знайдете те, що потрібно.
P.S. У останньому розділі ми розповіли лише про три моделі ігрових мишок, але ними наш асортимент не обмежується. Більше варіантів знайдете за посиланням.
Статті, що можуть сподобатися: