Ще кілька років тому знайти недорогі, але якісні навушники було непросто.
Технології стрімко змінюються, а разом з ними – вибір акустики також розширюється. Проте, сьогодні обрати найкращі навушники за свою ціну може виявитися справжньою головоломкою. Ми розуміємо, як це.
Щоб полегшити цей процес, ми підібрали якісні та перевірені моделі. Усі вони справді відрізняються, тож визначитись із фаворитом буде легко. Тому запрошуємо читати далі 😊
Рейтинг бюджетних моделей
При оцінюванні, ми звертали увагу лише на ключові показники. Це дизайн, якість звучання та комфорт при використанні навушників. Також врахували ціну кожної моделі.
Усі навушники – наші фаворити у співвідношенні ціна/якість. Вони перевірені справжніми користувачами, тож сміливо обирай модель, що припаде до душі.
Xiaomi Redmi Buds 6 Lite
Легкі та зручні навушники, які не мають нічого зайвого.
Вони підтримують Bluetooth 5.3, що забезпечить стабільне підключення до усіх пристроїв. 12-міліметрові драйвери гарантують якісний і збалансований звук із приємним басом.
Функція активного шумопоглинання (що також діє на мікрофон) дозволить розмовляти по телефону в шумних місцях, як-от кафе або громадський транспорт. Додатково рівень захисту IP54 захистить навушники від пилу та бризок води.
Також тут наявне сенсорне керування для зручного перемикання музики та дзвінків. Одного заряду Redmi Buds 6 Lite вистачає на 5 годин безперервної роботи (з кейсом – 20 годин). Загалом, модель від Xiaomi – повсякденний вибір, що чудово підійде для телефонних дзвінків, улюбленої музики або перегляду відео.
Proove 808 Power TWS
Ще одна недорога, проте хороша модель.
Вона оснащена потужним звуковим драйвером, що гарантує якісну роботу на будь-яких частотах. Завдяки приємному басу навушники підійдуть любителям гучної музики, а також тим, хто займається спортом.
Proove 808 Power TWS здатні працювати до 4 годин без додаткового заряджання. Кейс же доведеться заряджати вкрай рідко, адже його вистачає на цілих 80 годин роботи. Згодні, це справді вражає. Також ці навушники мають захист IPX4, що добре захистить від водяних бризок. З’єднання тут – надійний Bluetooth 5.1, проте відсутня функція активного шумопоглинання.
Модель підійде усім, хто шукає прості навушники, чудовим звучанням яких можна насолодитися як під час прогулянки, так і в тренажерному залі.
JBL Vibe 100 TWS
Досить впізнавана модель з цікавою конструкцією.
Попри відсутність кришки кейсу, навушники дуже зручні. Вони підтримують широкий діапазон частот, мають глибокий бас та чисте відтворення звуку без спотворення. Усе – завдяки 8-мм драйверу та підтримці Bluetooth 5.0.
У JBL Vibe 100 TWS наявне зручне сенсорне керування та функція виклику голосового асистента. Автономна робота тут, як і в навушників Xiaomi, – 5 годин звичайної та 20 годин роботи з кейсом. Зручна форма й хороша посадка у вусі робить навушники практично невагомими: лише чудовий звук, що долинає звідусіль.
Хороший варіант для тих, хто полюбляє техніку JBL, а також шукає зручну та компактну модель.
JLAB Go Air Sport
Якісні та недорогі навушники для спорту.
Вони не випадають навіть при інтенсивному навантаженні – завдяки гачкам, що кріпляться довкола вух. Втім, їх зручно використовувати і вдома, або на прогулянці, адже звук у них якісний та чіткий. JLAB Go мають повноцінний захист від бризок та поту, а також здатні працювати до 8 годин на одному заряді. З кейсом цей показник становить цілих 32 години.
Модель має 3 режими роботи: басовий, збалансований та вокальний. Вони перемикаються прямо з навушників, тож завантажувати сторонній додаток не потрібно. Ще одна перевага моделі – мікрофон з функцією C3, завдяки якій голос залишається чітким.
Загалом, JLAB Go Air Sport підійде усім, хто полюбляє активний спосіб життя та часто перебуває у шумних місцях (тренажерна зала, громадський транспорт, торгівельні центри). Ці навушники також можна взяти з собою в похід – завдяки тривалій автономній роботі та міцній конструкції.
Anker SoundСore A25i
Чудовий приклад недорогих навушників з чудовою автономністю.
Вони здатні працювати до 9 годин без підзаряджання, що є рекордом серед нашого списку. З кейсом Anker SoundСore A25i працюватимуть до 28 годин, що теж доволі непогано.
Щодо звуку – він тут чіткий та збалансований. Його легко налаштувати через додаток Soundcore, де можна обрати бажаний рівень гучності на різних частотах. Модель має легкий корпус, зручну форму самих навушників та пасивну шумоізоляцію, яка допоможе сконцентруватися у потрібний момент. SoundСore A25i також мають захист IPX5 і не бояться струменів води з будь-яких напрямків.
Ці навушники чудово підійдуть тим, хто довго працює або подорожує. Також, якщо забажаєш відрегулювати звук під себе – ця модель тобі точно сподобається)
Gelius Incredible GP-TWS033
Яскраві навушники, які добре запам’ятаються своїм зовнішнім виглядом.
Їх кейс майже повністю прозорий, що робить їх дизайн більш цікавим та футуристичним. Звучання теж на висоті – завдяки 13-міліметровим динамікам. Вони гарантують потужний, насичений звук із якісним басом, що допоможе насолодитися улюбленою музикою.
Серед інших характеристик Incredible GP-TWS033 мають функцію активного шумопоглинання, підтримку Bluetooth 5.3 та сенсорне керування для дзвінків та аудіоконтенту. З автономною роботою у цих навушників теж все добре – 6 годин звичайної та 25 годин роботи з кейсом. Непоганий показник.
У підсумку модель від Gelius справді цікава та зручна. Якщо шукаєш нестандартний варіант із гарним дизайном та відмінним звучанням – цей варіант для тебе. До того ж навушники мають непоганий захист від вологи, тож радимо звернути на них увагу.
Oppo Enco Buds 2 W14
Останній учасник нашого списку.
Навушники підтримують технологію об’ємного звуку Dolby Atmos (на сумісних пристроях). Якщо коротко – вона забезпечує ефект присутності та більш реалістичне звучання, що є рідкістю для недорогих моделей. Якісний звук забезпечують 10-мм динаміки: він добре збалансований та чіткий.
Стабільне з’єднання Bluetooth 5.2 та низька затримка звуку чудово підійдуть для відео та ігор. Автономна робота – до 7 годин без кейса і 28 годин із ним – дозволить заряджати навушники всього 1 раз на тиждень. До речі, Oppo Enco Buds 2 W14 дуже легкі та мають зручну посадку, що буде корисним при тривалому використанні.
Якщо шукаєш збалансований варіант з хорошим звуком, автономністю та підтримкою сучасних функцій – ця модель точно буде вдалим вибором.
Що ж виходить, знайти якісні навушники за хорошою ціною справді нескладно. Важливо лише розуміти власні потреби й вподобання. Кожна модель справді унікальна, проте є у них дещо спільне. Усі навушники добре перевірені часом та людьми, тож не варто боятися обрати щось “не те”.
Завітай у найближчий магазин або відвідай сайт mta.ua. Нам завжди приємно, коли ти з нами) 💙
Більше цікавого:
✔️ Нові Sony WH-1000XM6 (2025) – топові навушники вже на огляді від МТА
✔️ Огляд ASUS TUF Gaming A15: геймерський ноутбук для молоді без зайвого пафосу
✔️ Порівняння PS5 Slim і PS5 Pro на 2TB: яку приставку обрати у 2025 році?
✔️ Як вибрати підлоговий вентилятор для дому? Переваги колонного типу Ardesto FNT-R44X1W