Штучний інтелект – головна особливість новинок, які скоро повністю доєднаються до сімейства JBL, але про це трохи згодом)
Традиційно для компанії, Charge 6 та Flip 7 є покращеними версіями торішніх моделей. Але чи варто купувати нові колонки через кращі характеристики та інтеграцію зі штучним інтелектом? Нумо розбиратися разом 👇
Знайомство із серіями портативної акустики JBL
Щоб бачити всю картину, потрібно зрозуміти особливості лінійок компанії.
JBL Charge – колонка середнього розміру, вага якої приблизно 1 кг. Її легко помістити в рюкзак чи сумку, а без додаткового підзаряджання вона здатна працювати до 20 годин. JBL Charge гарантує якісне та гучне звучання – ідеально для того, щоб зібратися разом із друзями та насолодитися музикою.
JBL Flip – молодша сестра попередньої моделі. Попри невелику вагу (500 грамів), видає хорошу гучність, ідеально передаючи слова, ноти або звучання музичних інструментів. Її можна помістити у невелику сумку або навіть кишеню, це вже як пощастить).
🔹 Компактна JBL Flip підійде для невеликих приміщень або ж певної території надворі: цілком достатньо аби насолодитися звучанням у невеликій компанії. Але показник автономної роботи трохи нижчий – 9-12 годин.
Головні особливості новинок
Збільшена автономна робота та покращені динаміки: було добре – стало ще краще)
JBL Charge 6 отримала новий низькочастотний динамік, що підіймає якість звучання на відмінний рівень. Додаткові 4 години автономної роботи дозволять рідко вдаватися до пошуку джерела енергії, яке на природі знайти досить складно. Також, за допомогою функції Playtime Boost, максимальну тривалість роботи можна збільшити з 24 до 28 годин.
Колонка оснащення ручкою для легкого транспортування, яка за потреби може перетворитись на невеличку петлю.
З JBL Flip 7 ситуація дещо інша. Нова модель отримала зміцнену конструкцію та +2 години автономної роботи. Тепер колонка працюватиме 14 годин, а з Playtime Boost цей період можна продовжити до 16.
Механізм кріплення – оновлений “PushLock” фірмовий карабін JBL.
Спільні оновлення колонок JBL
Charge 6 та Flip 7 мають оновлений рівень захисту від бруду та вологи IP68. Це дозволяє занурювати їх під воду на 1,5 метри до 30 хвилин. Якщо загубиш колонку поблизу річки або озера та вчасно це помітиш, перейматись не варто. Ключове слово – вчасно 😁
🔹 Нові моделі здатні працювати через провід Type-C. Причому якість та швидкість передачі звуку буде така ж, як і при класичному з’єднанні Bluetooth.
Інтеграція штучного інтелекту
Хоча функція не є інноваційно новою, для JBL це буде перший досвід.
Раніше компанія не мала колонок з технологією AI Sound Boost, тож Charge 6 та Flip 7 стали першопроходцями у цій справі. У чому ж особливість цієї функції?
🔹 AI Sound Boost аналізує звук у режимі реального часу за допомогою алгоритму штучного інтелекту, щоб зробити його чистішим, якіснішим та передати без жодних спотворень.
Колонкам JBL було характерне спотворення звуку після збільшення гучності під час з’єднання через Bluetooth, тож AI Sound Boost значно покращує ситуацію.
Висновок: яку з новинок обрати для себе?
Попри схожість у зовнішньому вигляді та характеристиках, Charge 6 та Flip 7 – різні.
Якщо ти полюбляєш проводити час на природі, в похіді, або надаєш перевагу невеликим, практичним речам – JBL Flip 7 створена для твого плейлиста у Спотіфай).
Полюбляєш приймати гостей та родичів за містом або вдома: музика з JBL Charge 6 підніме настрій усім. За бажанням, колонку також можна взяти у похід, головне заздалегідь подбати про вільне місце для неї у рюкзаку.
☑️ Портативна акустика завжди буде корисною і вдома. Головне обрати якісну та міцну модель, тож JBL – гідний претендент)
А чому ти надаєш перевагу: колонці чи навушникам? Ділись думками у наших соцмережах mta.ua 💙