Акція від Samsung ТВ

Акція від Samsung ТВ

Акція від Samsung ТВ

Купуйте в МТА телевізори Самсунг та отримайте по 6 місяців крутого контенту

Офіційні правила рекламної акції «SAMSUNG WOW! PACK – Контент без меж» 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 

1.1. Рекламна акція «SAMSUNG WOW! PACK – Контент без меж» (далі – «Акція») проводиться з метою формування та підтримання обізнаності потенційних споживачів до товарів – телевізорів торговельної марки «Samsung» («Самсунг»), які мають функцію Smart TV 2020, 2021, 2022 р. виробництва та моделі серії N4500 та N5300 2019 р. виробництва, проєктори LSP7T, LSP9T та портативний екран LSP3B, і має на меті стимулювання споживчого попиту на зазначені товари. 

1.2. Акція проводиться відповідно до чинного законодавства та згідно з цими Офіційними Правилами (далі – «Правила»). 

1.3. Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Самсунг Електронікс Україна Компані». Адреса: 01032, м. Київ, вул. Льва Толстого, 57 (далі – «Організатор»). Організатор має право залучати до проведення Акції третіх осіб. 

1.4. Під «Сервісами» розуміються сервіси «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «Київстар ТБ», «VOLIA», адміністраторами яких є юридичні особи, що у передбаченому законом порядку володіють цими Сервісами, та надають Учасникам Акції послуги з доступу до контенту на власному сервісі (далі – «Адміністратор сервісу»). 

1.5. Акційна продукція – телевізори торговельної марки Samsung, які мають функцію Smart TV 2020, 2021, 2022 р. виробництва та моделі серії N4500 та N5300 2019 р. виробництва, проєктори LSP7T, LSP9T та портативний екран LSP3B, імпортовані на митну територію України (далі – «Акційна продукція»). 

1.6. Акція не є азартною грою та не може бути використана як азартна гра за будь-яких умов. 

1.7. Учасник несе особисту відповідальність за можливі наслідки не ознайомлення з цими Офіційними Правилами. 

СТРОКИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ 

2.1. Строк проведення Акції – із «01» вересня 2022 р. по «31» серпня 2023 р. включно. 

2.2. Акція проводиться по всій території Україні, крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС. Придбання Акційної Продукції є можливим у місцях продажу такої Акційної Продукції, перелік яких розміщений на сторінці Акції в мережі Інтернет за адресою: https://www.samsung.com/ua/content-promo/ 

2.3. Строки, зазначені в цих Правилах, визначаються місяцями та днями. При цьому «місяць» означає відповідний календарний місяць із кількістю днів, яку він має; слово «день» означає календарний день у випадку, коли мається на увазі робочий день, про це прямо зазначається у Правилах. 

ПРАВО НА УЧАСТЬ В АКЦІЇ 

3.1. Учасником Акції може бути повнолітня та дієздатна фізична особа, яка зареєстрована та/або постійно проживає на території України, крім зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій, яка в період проведення Акції придбала Акційну Продукцію за адресами, вказаними у цих Правилах, та виконала всі умови Правил. 

3.2. В Акції забороняється брати участь неповнолітнім, обмежено дієздатним, недієздатним особам, працівникам і представникам Організатора, пов’язаним з ними особам, членам сімей таких працівників і представників, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення цієї Акції. 

УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ 

4.1. Для участі в Акції необхідно у період з «01» вересня 2022 р. по «31» серпня 2023 р. (включно) придбати 1 (одну) одиницю Акційної продукції модельного ряду 2020, 2021, 2022 років виробництва, моделі N4500 та N5300 2019 р. виробництва, проєкторів LSP7T, LSP9T та портативних екранів LSP3B. 

4.2. Для отримання заохочення Учаснику Акції необхідно зареєструватися у відповідному сервісі у строк із «01» вересня 2022 р. по «31» серпня 2023 р. включно. Здійснити реєстрацію та активацію доступу на відповідному сервісі згідно з наступним порядком: 

4.2.1. Для сервісу MEGOGO.NET: 1. Відкрийте додаток MEGOGO на своєму Smart TV від Samsung 2. У розділі «Профіль» виберіть «Ввести промокод» 3. Введіть серійний номер телевізора у відповідне поле зі стікера, розташованого на зворотній панелі телевізора 4. Активуйте передплату, приємного перегляду! 

4.2.2. Для сервісу SWEET.TV: 1. Відкрийте додаток SWEET.TV на своєму Smart TV від Samsung 2. Пройдіть безкоштовну реєстрацію за номером телефона 3. Зайдіть в особистий кабінет 4. Знайдіть розділ «Промокоди» 5. Введіть серійний номер телевізора у відповідне поле зі стікера, розташованого на зворотній панелі телевізора 6. Насолоджуйтеся переглядом! 

4.2.3. Для сервісу Київстар ТБ: Завантажте додаток «Київстар ТБ» на свій пристрій 1. У розділі «Профіль» оберіть «Ввести промокод» 2. Введіть серійний номер телевізора у відповідне поле зі стікера, розташованого на зворотній панелі телевізора 3. Вітаємо, вам надано доступ до телебачення й бібліотеки фільмів, серіалів та шоу. 

4.2.4. Для сервісу VOLIA: 1. Перейдіть в меню Samsung Smart TV, оберіть і відкрийте додаток Volia TV 2. Після встановлення додатка введіть дані авторизації, якщо вже абонент Volia, або зареєструйтеся як новий абонент (акція доступна лише для тих абонентів, що придбали обладнання Samsung, вказане в регламенті акції) 3. Після авторизації у додатку Volia TV, введіть серійний номер придбаного телевізора зі стікера, розташованого на зворотній панелі телевізора, в розділі «Промокод» – «Ввести промокод». Активація можлива до 31.08.2023 р. 4. Насолоджуйтеся переглядом захоплюючих фільмів, мультфільмів та серіалів протягом 180 днів з моменту активації промокоду 

4.3. Під «Заохоченням» мається на увазі надання Учаснику Акції вільного доступу до контенту, розміщеного на сервісах «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «Київстар ТБ», «VOLIA» на умовах та в порядку, визначених цими Правилами, з урахуванням особливостей, передбачених пунктом 4.4. цих Правил. 

4.4. Вільний доступ до контенту Сервісів передбачає: 

4.4.1. Для сервісу MEGOGO.NET Право вільного перегляду контенту на Сервісі MEGOGO.NET за Передплатою «WOW PACK 2023» на 6 (шість) місяців та для нових користувачів Сервісу MEGOGO.NET – 7 днів вільного доступу до Передплати «Максимальна». Новим користувачем є Учасник Акції, який впродовж 1 року до дня активації передплати «WOW PACK 2023» не купував жодної передплати Сервісу MEGOGO.NET. Учасник Акції отримує вільний доступ до 11 000+ фільмів, серіалів і мультфільмів, кіно від світових голлівудських студій Disney, Paramount, Universal, понад 1 000 фільмів у якості 4К та 4K HDR10+, більше 20 фільмових каналів MEGOGO. Після спливу 6 (шести) місяців доступу до сервісу MEGOGO.NET може бути подовжений Учасником Акції на загальних засадах, відповідно до умов Угоди користувача сервісу MEGOGO.NET. Послуги сервісу MEGOGO.NET надає ТОВ «Мегого» (04080, Україна, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, буд. 18-В). Після активації доступу до Передплати на сервісі megogo.net, Учасник Акції стає Користувачем Сервісу megogo.net. 

4.4.2. Для сервісу SWEET.TV Право вільного доступу до контенту за допомогою сервісу «SWEET.TV». Зокрема, протягом 6 (шести) місяців із дня реєстрації Учасника Акції на сервісі відповідно до порядку, визначеного пунктом 4.2.3. цих Правил, Учасник Акції отримує вільний доступ до 10 000+ фільмів, серіалів від CBS, BBC, PictureBox і ABC, 360+ фільмів, мультфільмів і епізодів серіалів з україномовним дубляжем і озвучуванням від SWEET.TV, контенту від Disney, Pixar, DreamWorks. Після спливу 6 (шести) місяців із дати реєстрації Учасника Акції на сервісі відповідно до порядку, визначеного пунктом 3.2. Правил, доступ до контенту здійснюється на загальних засадах відповідно до умов користування сервісом «SWEET.TV». Послуги надає: ТОВ «ОТТ Україна», 03124, м. Київ, вул. Миколи Василенка, буд. 7. 

4.4.3. Для сервісу Київстар ТБ Подарунок у вигляді права вільного доступу до контенту за допомогою сервісу «Київстар ТБ». Зокрема, протягом 6 (шести) місяців із дня реєстрації Учасника Акції на сервісі відповідно до порядку, визначеного пунктом 4.2.4. цих Правил, Учасник Акції отримує вільний доступ до понад 30 власних телеканалів Київстар ТБ, радіо каналів, великої відеобібліотеки фільмів, серіалів, мультфільмів, шоу, ексклюзивних проєктів від міжнародних кіностудій. Після спливу 6 (шести) місяців із дати реєстрації. Учасника Акції на сервісі відповідно до порядку, визначеного пунктом 3.2. Правил, доступ до контенту здійснюється на загальних засадах відповідно до умов користування сервісом «Київстар ТБ». Послуги надає: ПрАТ «Київстар», 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 53. 

4.4.4. Для сервісу VOLIA Право вільного доступу до контенту до 10 000+ фільмів та мультфільмів від Paramount, Universal Pictures, Warner Bros, Sony, Marvel, 20th Century Studios і каналів Viasat, Disney, Pixar та DreamWorks. Також надається право стати учасником акції «Спробуй Video». Після спливу 180 днів із дати реєстрації Учасника Акції на сервісі відповідно до порядку, визначеного пунктом 4.2.4. Правил, доступ до контенту здійснюється на загальних засадах відповідно до умов користування сервісом VOLIA. Послуги надає: ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» 02222, м. Київ, вул. Теодора Драйзера, 24, поверх 2, прим. 14. 

4.5. Учасник має право за своїм вибором скористатися Заохоченням повністю або частково, зокрема, отримати право вільного доступу до всього контенту або його частини, відповідно до пункту 4.4. Правил, на свій власний розсуд. 

4.6. Організатор Акції не несе відповідальності за відповідність контенту, до якого надається доступ, вимогам чинного законодавства України, дотримання у такому контенті прав третіх осіб, а також не несе відповідальності за можливі технічні та інші несправності у роботі Сервісів, до яких надається доступ у рамках цієї Акції. 

4.7. Після спливу строків надання вільного доступу до Сервісів «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «Київстар ТБ», «VOLIA» в рамках цієї Акції, на умовах, визначених в розділі 4 цих Правил, Учасник Акції має право за своїм власним вибором продовжити користування Сервісами відповідно до загальних умов надання послуг на цих Сервісах або відмовитися від такого користування. 

4.8. Акція застосовується до кожної конкретної одиниці Акційної Продукції. Таким чином, у випадку придбання двох чи більше одиниць Акційної Продукції, Заохочення надається щодо кожної такої одиниці та не підсумовується. 

4.9. У випадку будь-яких змін у складі контенту, який надається Учасникам Акції згідно із пунктом 4.4. Правил, такі зміни будуть опубліковані на сторінці Акції в мережі Інтернет за адресою: http://samsung.com/ua/content-promo 

4.10. Організатор Акції не є стороною правовідносин, що виникають у зв’язку з використанням Учасником Сервісів на умовах Акції, Заохочення надається Адміністратором сервісу кожному Учаснику безпосередньо.

ТЕХНІЧНІ УМОВИ 

5.1. Інформаційна підтримка Акції надається: 

5.1.1. Організатором Акції за телефоном 0 800 502 000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Тарифікація дзвінків з телефонів мобільних операторів здійснюється за тарифами відповідного мобільного оператора, яким користується Учасник Акції. 

5.1.2. Адміністратором сервісу «MEGOGO.NET»: за телефоном 0 800 601 234 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні)

5.1.3. Адміністратором сервісу «SWEET.TV»: за телефоном 2121 (дзвінки з мобільних телефонів в межах України безкоштовні) та за електронною поштою [email protected] 

5.1.4. Адміністратором сервісу «Київстар ТБ»: за телефоном 0 800 300 466 (безкоштовно по Україні) та за електронною поштою [email protected] 5.1.5. Адміністратором сервісу «VOLIA»: за номерами телефонів: (044) 502 22 50, (050) 502 22 50, (093) 502 22 50, (068) 502 22 50 (вартість дзвінків згідно з тарифами оператора Учасника Акції) 

5.2. Тарифікація доступу Учасників Акції до Сервісів за допомогою мережі Інтернет здійснюється відповідно до тарифів обраного Учасником Акції провайдера доступу до мережі Інтернет. 

СПОСІБ І ПОРЯДОК ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ ПРО СТРОКИ І УМОВИ ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ 

6.1. Інформування Учасників Акції про умови участі проводиться шляхом розміщення інформації на сайті http://samsung.com/ua/content-promo. Інформацію про ці Правила та про зміну строків та умов проведення Акції також можна дізнатися на інформаційній лінії 0 800 502 000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). 

6.2. У разі дострокового припинення проведення Акції, будь-яких інших змін або доповнень до умов і порядку проведення Акції, повідомлення про це буде опубліковано на сайті http://samsung.com/ua/content-promo 

6.3. Організатор залишає за собою право вносити зміни і розміщувати додаткову інформацію про Акцію в порядку, визначеному пунктом 6.1. Правил. 

ІНШІ УМОВИ 

7.1. Організатор не примушує будь-яким чином Учасника Акції укладати з Адміністраторами сервісів «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «Київстар ТБ», «VOLIA» після закінчення строків проведення Акції та використання Учасником Акції Заохочення, будь-яких договорів про надання послуг, що надаються із використанням зазначених Сервісів тощо. 

7.2. Заохочення не підлягає заміні будь-яким іншим еквівалентом, у т.ч. грошовим. Учасник Акції не має права передавати або відчужувати Заохочення, отримане у зв’язку з участю в Акції. 

7.3. Організатор та/або Адміністратори сервісів «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «Київстар ТБ», «VOLIA» мають право відмовити Учаснику Акції в отриманні Заохочення у випадку невиконання останнім цих Правил або Угоди користувача, а також припинити надання вільного доступу до контенту на цій же підставі. Адміністратори сервісів самостійно визначають спосіб реалізації зазначених прав, включаючи, але не обмежуючись, блокування Учасників акції, в тому числі на власному сервісі, та/або анулювання Передплати. 

7.4. Зберігання та обробку персональних та інших даних в межах правовідносин, що виникають між Адміністраторами сервісів «MEGOGO.NET», «SWEET.TV», «Київстар ТБ», «VOLIA» та Учасником Акції здійснюють Адміністратори таких сервісів на умовах, визначених правилами користування відповідним сервісом. 

7.5. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню. 

7.6. У випадку виникнення будь-яких обставин, що перешкоджають проведенню Акції – несправності або збою в мережі Інтернет, результатом яких подальше проведення Акції/надання заохочення стало неможливим, Адміністратори сервісів мають право тимчасово призупинити або зовсім припинити проведення Акції/надання заохочення. 

7.7. Беручи участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції та свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Заохочення, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації. 

7.8. Тарифікація дзвінків Учасника Акції та його доступу до засобів електронної пошти і соціальної мережі здійснюється відповідно до тарифів обраного Учасником Акції оператора мобільного зв’язку та провайдера мережі Інтернет. 

7.9. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню. 

Більше
новин

aside_news
image preview_sm

Оновлений Lenovo IdeaPad Duet 3i з режимом планшета та ноутбука

Нещодавно відбулася виставка Mobile World Congress 2023, де компанія Lenovo представила оновлену версію планшета IdeaPad Duet 3i. Модель отримала низку покращень, а грань між планшетом і ноутбуком розмилася ще сильніше. Чим порадує оновлений Lenovo IdeaPad Duet 3i Планшет отримав стандартний дизайн зі знімним чохлом-книжкою. 11,5-дюймовий екран з IPS матрицею здатен відображати 100% колірної гами DCI-P3, […]

image preview_sm

Перший розумний дверний замок із вбудованою камерою і дисплеєм від Xiaomi

З розумним замком від Xiaomi не потрібен ні ключ, ні килимок, щоб його заховати. А подивитися, хто стоїть за дверима можна прямо на вбудованому дисплеї.  Які ще фішки є у Smart Door Lock M20? О, їх досить багато, читайте уважно 🙂 Що особливого в Smart Door Lock M20  Перше, що привертає увагу – звісно ж, […]

image preview_sm

Жовтий колір iPhone 14 та iPhone 14 Plus

Яскраво-жовті смартфони iPhone 14 уже в Чернівцях! Днями корпорація Apple представила ще один колір своїх iPhone 14 та iPhone 14 Plus – яскраво-жовтий. Так, авторитетний інсайдер і редактор агенції Bloomberg Марк Гурман вчергове правильно передбачив появу новинки. Розглянемо, чим іще потішила корпорація Apple своїх прихильників на нещодавній презентації. А ще одна супер-новина в тому – […]

image preview_sm

Від Google Pixel 8 до Apple iPhone 15: 7 найочікуваніших смартфонів 2023 року

Очікується, що цей рік буде щедрим на технологічні новинки. Смартфони Samsung Galaxy S23 вже зараз можна купити в магазинах! Але випуск більшості дивовижних моделей ще попереду. У 2023 році очікується анонс 7 потужних флагманів. Кожна модель має багато переваг відносно своїх попередників, тому прихильники брендів уважно відстежують прем’єри та можливість передзамовлення. Які флагмани увійшли в […]

image preview_sm

Огляд MacBook Pro на чіпі M2 Pro і Max: вражаючі характеристики

Ноутбуки MacBook M2 Pro та M2 Max в роботі, як Джеймс Гослінг у сфері програмування – талановиті та неповторні. Чим вони сподобалися прихильникам Apple та який обрати для роботи, читайте в огляді МТА Презентація оновленої лінійки 14-дюймових та 16-дюймових MacBook Pro відбулася 17 січня 2023 року. Подія пройшла в рамках несподіваного запуску кампанії, коли Apple […]

image preview_sm

Огляд Valve Steam Deck: геніальна портативна консоль

Steam Deck – нові враження від портативної приставки Презентацію та передпродажі портативної консолі Steam Deck чекали мільйони геймерів. Ця модель стала проривом в ігровій індустрії завдяки великому розміру дисплея, стильному дизайну, високій продуктивності та широкому функціоналу. Розглянемо детально всі можливості й переваги пристрою та визначимося, чи варто за нього платити. Продуманість до деталей – комплектація […]

image preview_sm

Lenovo Tab Extreme – 14,5 дюймовый экран и флагманская начинка

Компания Lenovo, наконец, выпустила свой самый большой и производительный планшет. Он может выступать в роли небольшого домашнего кинотеатра, платформы для создания графики или полноценного ПК. Собрали для вас всю доступную информацию по новоиспеченному планшету Lenovo Tab Extreme.    Экран и звук Новинка получила 14,5 дюймовый экран с разрешением 1876х3000 и плотностью пикселей 244 ppi. Благодаря […]

image preview_sm

Новий конкурент iPhone і бюджетні навушники з автономністю 36 годин – презентація OnePlus

7 лютого OnePlus представила багато цікавих ґаджетів, але увага аудиторії була особливо прикута до двох із них. Компанія презентувала смартфон Ace 2 з рекордно швидкою зарядкою, який має намір конкурувати з iPhone 14. А ще – навушники Buds Ace з автономністю 36 годин. Зараз детальніше про все розповімо.  Навушники Buds Ace  В основі лежить динамічний […]

відгуки

avatar
first comment

Будьте першими хто залишить КОМЕНТАР!