6 місяців контенту SWEET.TV з ОРРО

6 місяців контенту SWEET.TV з ОРРО

6 місяців контенту SWEET.TV з ОРРО

З 20.10.2022 по 31.05.2023 придбай в МТА гаджет OPPO та отримай 6 місяців доступу до контенту* від SWEET.TV у подарунок

Щоб активувати пропозицію:

  1. Встанови додаток SWEET.TV. на своєму смартфоні торговельної марки «OPPO» (QR  код для скачування на банері).
  2. Пройди безкоштовну реєстрацію через СМС.
  3. Введи промокод «OPPOSWEET» у вкладці «Промокоди» у особистому кабінеті.
  4. Поринай у контент.

*Пакет «Кіно» та його переваги

  • 27 фільмових телеканалів, зокрема в HD якості.
  • Функція керування прямим ефіром ТБ: пауза, перемотка, запис ефіру до 7 діб.
  • 10 000+ фільмів від Disney, Universal, Paramount, Sony та ін. без додаткових оплат, серед яких є прем’єри, а також українські та голлівудські ексклюзиви.
  • Культові серіали та шедеври мультиплікації від Disney, Pixar, DreamWorks та ін. для дітей будь-якого віку та всієї родини.
  • Без реклами в кінозалі.
  • Можливість дивитися фільми будь-де и будь-коли, скачуй в офлайн та дивись без інтернету в дорозі або подорожі ( фільм завантажується в пам’ять телефона за 2-5 хвилин, 2 фільма до 1ГБ займає)

Контактна інформація:

Інформаційна підтримка за телефоном: 080 0801185 , на веб-сайті sweet.tv та електронною поштою [email protected]

Офіційні правила рекламної акції «6 місяців контенту у подарунок»

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Рекламна акція «6 місяців контенту у подарунок » (далі — «Акція») проводиться з метою формування та підтримання обізнаності потенційних споживачів щодо смартфонів та навушників торговельної марки «OPPO» всього модельного ряду,  стимулювання споживчого попиту на зазначені товари та в якості заохочення до такої мети надання Учасникам Акції можливості доступу до Сервісу за Правилами цієї Акції.

1.2. Ця Акція проводиться відповідно до чинного законодавства України та згідно з цими Офіційними Правилами (далі — «Правила»).

1.3. Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ “ЧЖИШЕН УКРАЇНА” адреса: 03037, м. Київ, пр-т Валерія Лобановського, буд. 56Б,56/21, поверх 3, код ЄДРПОУ 42916339 (далі — «Організатор»). Організатор має право залучати до проведення Акції третіх осіб. Треті особи, в цьому випадку, мають право використовувати персональні дані Учасника в межах, необхідних для виконання поставлених завдань.

1.4. Під «Сервісом» розуміється сервіс «SWEET.TV», адміністратором якого є юридична особа: ТОВ «ОТТ Україна», 03124, м. Київ, бульвар Гавела Вацлава, будинок 6, корпус 17, код ЄДРПОУ 41303621,  яка володіє Сервісом, здійснює управління ним, та надає Учасникам Акції послуги з доступу до контенту на власному сервісі (далі – «Адміністратор сервісу»).

1.5. Учасник – це споживач, який придбав Акційну Продукцію, та виявив бажання прийняти участь у Акції згідно з цими Правилами.  

1.6. Акційна Продукція — весь модельний ряд смартфонів та навушників торговельної марки «OPPO», які придбані споживачами на митній території України (далі – «Акційна продукція»). Придбання Акційної Продукції є можливим у місцях продажу такої Акційної Продукції.

1.7. Акція не є азартною грою та не може бути використана як азартна гра за будь-яких умов.

1.8. Учасник несе особисту відповідальність за можливі наслідки не ознайомлення з цими Офіційними Правилами.

2. СТРОКИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Строк проведення Акції з «20» жовтня 2022 р. по «31» травня 2023 р. включно.

2.2. Акція проводиться на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій України.

2.3. Строки, зазначені в цих Правилах, визначаються місяцями та днями. При цьому «місяць» означає відповідний календарний місяць із кількістю днів, яку він має; слово «день» означає календарний день у випадку, коли мається на увазі робочий день, про це прямо зазначається у Правилах.

3. ПРАВО НА УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасником Акції може бути повнолітня та дієздатна фізична особа, яка зареєстрована та/або постійно проживає на території України, крім тимчасово окупованих територій, яка в період проведення Акції придбала Акційну Продукцію та виконала всі умови Правил.

3.2. В Акції забороняється брати участь неповнолітнім, обмежено дієздатним, недієздатним особам, працівникам і представникам Організатора, пов’язаним з ними особам, членам сімей таких  працівників і представників, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення цієї Акції.

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. Для участі в Акції необхідно у період з «20» жовтня 2022 р. по «31 » травня 2023 р. (включно) придбати 1 (одну) одиницю Акційної Продукції.

4.2. Після оплати одиниці Акційної Продукції Учасник Акції отримає заохочення у вигляді Промокоду.

4.3. Здійснити реєстрацію та відповідну активацію Промокоду на сервісі необхідно згідно з наступним порядком:

1.      Відкрийте додаток SWEET.TV на будь якому смартфоні, смарт телевізорі, ПК або планшеті.

2.      Пройдіть безкоштовну реєстрацію за номером телефону

3.      Зайдіть в особистий кабінет

4.      Знайдіть розділ «Промокоди»

5.      Ввести промокод “OPPOSWEET” у вікні: “Промокоди”

6.      Насолоджуйтеся переглядом!

4.4. Під «Заохоченням» мається на увазі надання Учаснику Акції вільного доступу до контенту, розміщеного на сервісі «SWEET.TV» на умовах та в порядку, визначених цими Правилами, з урахуванням особливостей, передбачених пунктом 4.5. цих Правил.

4.5. Вільний доступ до контенту Сервісу SWEET.TV передбачає:

4.5.1. Право вільного доступу до тарифу “Кіно” на 6 місяців. Зокрема, протягом 6 (шести) місяців із дня реєстрації Учасника Акції на Сервісі відповідно до порядку, визначеного пунктом 4.2. цих Правил, Учасник Акції отримує вільний доступ до 5 000+ фільмів, серіалів від CBS, BBC, Picture Box і ABC, 360+ фільмів, мультфільмів і епізодів серіалів з україномовним дубляжем і озвучуванням від SWEET.TV, контенту від Disney, Pixar, DreamWorks. Після спливу 3 (трьох) місяців із дати реєстрації Учасника Акції на сервісі відповідно до порядку, визначеного пунктом 4.2. Правил, доступ до контенту здійснюється на загальних засадах відповідно до умов користування сервісом «SWEET.TV». Послуги надає: ТОВ «ОТТ Україна», 03124, м. Київ, бульвар Гавела Вацлава, будинок 6, корпус 17, код ЄДРПОУ 41303621.

4.6. Після спливу строків надання вільного доступу до Сервісу «SWEET.TV» в рамках цієї Акції, на умовах, визначених в розділі 4 цих Правил, Учасник Акції має право за своїм власним вибором продовжити користування Сервісами відповідно до загальних умов надання послуг на цьому Сервісі або відмовитися від такого користування.

4.7. Акція застосовується до кожної конкретної одиниці Акційної Продукції. Таким чином, у випадку придбання двох чи більше одиниць Акційної Продукції, Заохочення надається щодо кожної такої одиниці і не підсумовується.

4.8. Організатор Акції не є стороною правовідносин, що виникають у зв’язку з використанням Учасником Сервісу на умовах Акції, Заохочення надається Адміністратором сервісу кожному Учаснику безпосередньо. Організатор не несе жодної відповідальності за якість сервісу «SWEET.TV», за технічну неможливість Учасником здійснити реєстрацію та активацію доступу сервісу «SWEET.TV», за будь-який контент розміщений на сервісі «SWEET.TV» тощо.

5. ТЕХНІЧНІ УМОВИ.

5.1. Інформаційна підтримка Акції надається:

5.1.1. Організатором Акції за телефоном 080 0801185 –  (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Тарифікація дзвінків з телефонів мобільних операторів здійснюється за тарифами відповідного мобільного оператора, яким користується Учасник Акції.

5.1.2. Адміністратором сервісу «SWEET.TV» за електронною поштою [email protected]

5.2. Тарифікація доступу Учасників Акції до Сервісу за допомогою мережі Інтернет здійснюється відповідно з тарифами обраного Учасником Акції провайдера доступу до мережі Інтернет.

6. СПОСІБ І ПОРЯДОК ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ ПРО СТРОКИ І УМОВИ ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ

6.1. Інформування Учасників Акції про умови участі проводиться шляхом розміщення інформації на сайті oppoua.com та https://support.oppo.com/ua/. Інформацію про ці Правила та про зміну строків та умов проведення Акції також можна дізнатися на інформаційній лінії  080 0801185 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

6.2. Організатор має право достроково припинити проведення Акції в односторонньому порядку не повідомляючи причин цього. У разі дострокового припинення проведення Акції, будь-яких змін або доповнень до умов і порядку проведення Акції, повідомлення про це буде опубліковано на сайті oppoua.com та https://support.oppo.com/ua/.

6.3. Організатор залишає за собою право вносити зміни і розміщувати додаткову інформацію про Акцію в порядку, визначеному пунктом 6.1. Правил. Нові умови набирають чинності з моменту їх розміщення в порядку п. 6.2 Правил. Учасник Акції підтверджує своє ознайомлення з новими умовами та зобов’язується перевіряти умови Акції та ці Правила.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Організатор не примушує будь-яким чином Учасника Акції укладати із Адміністратором сервісу «SWEET.TV» після закінчення строків проведення Акції та використання Учасником Акції Заохочення, будь-яких договорів про надання послуг, що надаються із використанням зазначеного Сервісу тощо.

7.2. Заохочення не підлягає заміні будь-яким іншим еквівалентом, у т.ч. грошовим. Учасник Акції не має права передавати або відчужувати Заохочення, отримане у зв’язку з участю в Акції.

7.3. Організатор та/або Адміністратор сервісу «SWEET.TV» мають право відмовити Учаснику Акції в отриманні Заохочення у випадку невиконання останнім цих Правил або Угоди користувача, а також припинити надання вільного доступу до контенту на цій же підставі. Адміністратор сервісу самостійно визначає спосіб реалізації зазначених прав, включаючи, але не обмежуючись, блокування Учасників акції, в тому числі на власному сервісі, та/або анулювання Передплати, за що Організатор Акції відповідальності не несе.

7.4. Приймаючи участь у Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт надання згоди на обробку і зберігання персональних даних Адміністратором і Організатором з метою виконання ними цих Правил та надання Адміністратором доступу до Сервісу. Зберігання та обробку персональних та інших даних в межах правовідносин, що виникають між Адміністратором сервісу «SWEET.TV» та Учасником Акції здійснює Адміністратор сервісу на умовах, визначених правилами користування сервісом.

7.5. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

7.6. У випадку виникнення будь-яких обставин, що перешкоджають проведенню Акції несправності або збою в мережі Інтернет, результатом яких подальше проведення Акції/надання заохочення стало неможливим, Адміністратор сервісу має право тимчасово призупинити або зовсім припинити проведення Акції/надання заохочення.

7.7. Приймаючи участь у Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Організатор Акції не несе відповідальність за шкоду/збитки/витрати, яких зазнав Учасник Акції або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння даних Правил. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Заохочення, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації чи повторного отримання Заохочення.

7.8. Тарифікація дзвінків Учасника Акції та його доступу до засобів електронної пошти і соціальної мережі здійснюється відповідно до тарифів обраного Учасником Акції оператора мобільного зв’язку та провайдера мережі Інтернет.

7.9. Організатор Акції може в будь-який момент і без погодження з Учасником Акції поступитися своїми правами та обв’язками за цими Правилами третій особі.

7.10. Організатор не несе відповідальності за збої в роботі сервісу і припинення його роботи, в тому числі внаслідок неправомірних дій третіх осіб (несанкціонований/неправомірний доступ тощо). Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість використання сервісу через їх технічні несправності.

7.11. Організатор Акції не несе відповідальності за якість послуг, які реалізуються (продаються, надаються, виконуються) за допомогою сервісу, зазначених в п. 1.4. цих Правил.

7.12. Учасник Акції усвідомлює та приймає той факт, що торговельна марка «ОРРО» належать відповідному правовласнику, та інші об’єкти інтелектуальної власності, зазначені в цих Правилах належать відповідним правовласникам та охороняються законом, в тому числі у сфері інтелектуальної власності.

Більше
новин

aside_news
image preview_sm

Оновлений Lenovo IdeaPad Duet 3i з режимом планшета та ноутбука

Нещодавно відбулася виставка Mobile World Congress 2023, де компанія Lenovo представила оновлену версію планшета IdeaPad Duet 3i. Модель отримала низку покращень, а грань між планшетом і ноутбуком розмилася ще сильніше. Чим порадує оновлений Lenovo IdeaPad Duet 3i Планшет отримав стандартний дизайн зі знімним чохлом-книжкою. 11,5-дюймовий екран з IPS матрицею здатен відображати 100% колірної гами DCI-P3, […]

image preview_sm

Перший розумний дверний замок із вбудованою камерою і дисплеєм від Xiaomi

З розумним замком від Xiaomi не потрібен ні ключ, ні килимок, щоб його заховати. А подивитися, хто стоїть за дверима можна прямо на вбудованому дисплеї.  Які ще фішки є у Smart Door Lock M20? О, їх досить багато, читайте уважно 🙂 Що особливого в Smart Door Lock M20  Перше, що привертає увагу – звісно ж, […]

image preview_sm

Жовтий колір iPhone 14 та iPhone 14 Plus

Яскраво-жовті смартфони iPhone 14 уже в Чернівцях! Днями корпорація Apple представила ще один колір своїх iPhone 14 та iPhone 14 Plus – яскраво-жовтий. Так, авторитетний інсайдер і редактор агенції Bloomberg Марк Гурман вчергове правильно передбачив появу новинки. Розглянемо, чим іще потішила корпорація Apple своїх прихильників на нещодавній презентації. А ще одна супер-новина в тому – […]

image preview_sm

Від Google Pixel 8 до Apple iPhone 15: 7 найочікуваніших смартфонів 2023 року

Очікується, що цей рік буде щедрим на технологічні новинки. Смартфони Samsung Galaxy S23 вже зараз можна купити в магазинах! Але випуск більшості дивовижних моделей ще попереду. У 2023 році очікується анонс 7 потужних флагманів. Кожна модель має багато переваг відносно своїх попередників, тому прихильники брендів уважно відстежують прем’єри та можливість передзамовлення. Які флагмани увійшли в […]

image preview_sm

Огляд MacBook Pro на чіпі M2 Pro і Max: вражаючі характеристики

Ноутбуки MacBook M2 Pro та M2 Max в роботі, як Джеймс Гослінг у сфері програмування – талановиті та неповторні. Чим вони сподобалися прихильникам Apple та який обрати для роботи, читайте в огляді МТА Презентація оновленої лінійки 14-дюймових та 16-дюймових MacBook Pro відбулася 17 січня 2023 року. Подія пройшла в рамках несподіваного запуску кампанії, коли Apple […]

image preview_sm

Огляд Valve Steam Deck: геніальна портативна консоль

Steam Deck – нові враження від портативної приставки Презентацію та передпродажі портативної консолі Steam Deck чекали мільйони геймерів. Ця модель стала проривом в ігровій індустрії завдяки великому розміру дисплея, стильному дизайну, високій продуктивності та широкому функціоналу. Розглянемо детально всі можливості й переваги пристрою та визначимося, чи варто за нього платити. Продуманість до деталей – комплектація […]

image preview_sm

Lenovo Tab Extreme – 14,5 дюймовый экран и флагманская начинка

Компания Lenovo, наконец, выпустила свой самый большой и производительный планшет. Он может выступать в роли небольшого домашнего кинотеатра, платформы для создания графики или полноценного ПК. Собрали для вас всю доступную информацию по новоиспеченному планшету Lenovo Tab Extreme.    Экран и звук Новинка получила 14,5 дюймовый экран с разрешением 1876х3000 и плотностью пикселей 244 ppi. Благодаря […]

image preview_sm

Новий конкурент iPhone і бюджетні навушники з автономністю 36 годин – презентація OnePlus

7 лютого OnePlus представила багато цікавих ґаджетів, але увага аудиторії була особливо прикута до двох із них. Компанія презентувала смартфон Ace 2 з рекордно швидкою зарядкою, який має намір конкурувати з iPhone 14. А ще – навушники Buds Ace з автономністю 36 годин. Зараз детальніше про все розповімо.  Навушники Buds Ace  В основі лежить динамічний […]

відгуки

avatar
first comment

Будьте першими хто залишить КОМЕНТАР!